Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ahogy fejlődik a baba mozgásko...

Ahogy fejlődik a baba mozgáskordinációja, könnyebb lesz a szoptatás?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy kicsit nehéz így, hogy folyamatosan mozgatja a fejét eltalálni a megfelelő pillanatot. Ez majd másabb lesz? Vagy ha gyakorlottabb leszek csak az segít?
2019. szept. 15. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Amíg nagyin kicsi volt, én is szenvedtem vele. Volt, hogy 5-6x le kellett cuppantani és újra kezdeni, mert nem sikerült jól... Most 2 hónapos, és már ott tartunk, hogy ha rosszul kapja be, meg tudja igazítani, hogy jó legyen, és ha kicsúszik a szájából, újra be tudja kapni egyedül is, vagy néha kicsit kell segíteni. Sztem később még könnyebb lesz majd.
2019. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hetes. Még mindig sokszor idétlenkedünk, de eleinte ki is sebesedtem annyira nem ment. Örülök neki hogy idővel akkor ő is ügyesebb lesz. 😄
2019. szept. 15. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hetes korára értük el azt,hogy egyből sikerül neki :) Előtte...pfuuu. Sebes bimbók,tépés,fel le cuppanás
2019. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eg ideig jobb lesz


Aztán sokkal rosszabb

Elforig, rángatja

Kapálózik


Minden más érdekesebb, de aztán hiszti, hogy mégis kell a cici.. Nekem nem harapós, de így is előfordul..


Rémálom tud lenni..


Olyankor visszasírom az elejét :/

2019. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt a legnehezebb. Két hétig nagyon fájt a mellbimbóm, mert kisebesedett. Nehéz volt olyan szoptató pózt találni, amiben kényelmesen éreztem magam. Nemcsak a hátam, nyakam fájt, hanem a gátsebem is bezavart. A kezdeti nehézségek után pedig akkor találtam újból kihívásnak a szoptatást, amikor nagyon hasfájós volt a babám. Pár perc után tekerte magát, mert legtöbbször a tejcsi indította be nála a bélmozgásokat, és görcsölt a pocija. Éhes volt, szeretett volna enni, de tekerte, dobálta magát közben a fájdalomtól és sírt. Közbe persze majd letépte a mellem. Na ezekbe a szoptatásokba rendesen leizzadtam. Azóta 14 hetes a kislányom és nincsen semmi gondunk már! Sok szép pillanatot élünk meg együtt, mikor eszik!
2019. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Coffelia ***** válasza:
4-eshez csatlakozom! Először azért fájt, mert nem tudtam, hogy kell jól a szájába tenni. Aztán meg azért, mert már piszok jól megvolt a vákuum, de ő meg úgy rángatta a fejér, hogy benne volt a szájában, és olyan élmény volt, mintha eltépnék. Aztán harapott az új fogaival. Ha nincsenek ellenérzéseid a hosszan tartó szoptatással, akkor 2 és 3 éves kor között már zseniális! Még azt is megdumálhatod vele, hogy szopizzon ki egy kis beszorult tejcsit, és nem fog bekeményedni.
2019. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!