Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valami miatt nem tudok egy...

Ha valami miatt nem tudok egy nap fejni szoptatás után az lehet baj? Csökkeni fog miatta a tejem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nálam volt olyan, hogy kimaradt egy nap, de attól még nem lett kevesebb a tejem. Mondjuk amúgy sem volt sok sajnos.
2019. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
2 évig szoptattam, sosem fejtem... Nem értem, mire jó akkor, ha van elég tej. Ha beállt a kereslet-kínálat, akkor mindig annyi tej van, amennyi kell. Nem?
2019. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért azzal vagytok hogy minek fejek. Van rá okom. Ennyi. A kérdésemre szeretnék választ kapni.
2019. szept. 21. 13:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja 2 köszönöm. Egyedül te voltál az aki a kérdésre válaszolt eddig.
2019. szept. 21. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Sosem fejtem és mind a 4 gyerekemnek elég volt fél évig csak a szopi, utána hozzátápi mellett 10-11-12 hónapos korukig.
2019. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem

De lehet gyulladás lesz belőle



Én nem fejtem. Csak az elején, amikor "muszáj" volt.

Minden tej ment a kukába később


15 hós, szopizik a 20 hetes terhességem mellett is

2019. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen okból kifolyólag fejsz. Ha amiatt, hogy eltedf vagy, hogy szaporítsd akkor nem lesz gond. Ha amiatt mert sok a tejed akkor előfordulhat gyulladás. Októl függetlenül figyelj arra, hogy ha kellemetlenül túl telítődött a melled akkor megkönnyebbülésig akár csak kézzel is, de fejj. Könnyebb megelőzni a gyulladást mint kezelni.
2019. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!