Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sír a Kisbabám a melleme...

Miért sír a Kisbabám a mellemen? Minden szopizási pózt ki próbáltam de csak sír, tejem is van bőven. És nem tud el aludni magától az ágyába csak ha ringatom akkor alszik el és ha le rakom egyből fel ébred akár milyen mélyen alszik.

Figyelt kérdés
Sírni nem hagyhatom mert köldök sérve van. 6 hetes kisbaba anyukája.

2019. szept. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nem bírja kiszívni a tejet.

Próbald esetleg bimbó védővep vagy hívj szoptatási tanácsadót.


És ne azért ne hagyd sírni mert kóldöksérve van, hanem azért mert egy 6 hetes babának rád van szüksége!

2019. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha bőven van tejed lehet, hogy az zavarja, hogy a szájába ömlik és mivel pici még nem tud vele mit kezdeni. Keress rá arra, hogy erős tejleadó reflex, lehet ha magadra ismersz. Vannak olyan pózok amik segítenek ha ez a helyzet, te fekszel és a baba rajtad hasal, így olyab mintha egy ivókútból inna. Vagy az is lehet, hogy szopi előtt kicsit fejsz, hogy neki könnyebb legyen.

Az, hogy egyedül nem tud elaludbi egy baba elég gyakori. Erre sajnos nincs jó tipp, de előbb utóbb kitapasztalod. Nekem is van, hogy nem sikerül betenni az ágyba pedig már 9 hónapos. Olyankor körbe párnázom és hagyom az ágyunkban vagy a szobájában a matracon.

2019. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellszívóval szívj egy kicsit mielőtt szoptatsz. Lehet úgy van, ahogy előttem írták, hogy nagyon ömlik a tejed. Nekünk is volt ilyen problémánk, és segített, hogy kiszívtam kicsit előtte, így a sűrűbb részt kapta és nyugodtan szopizott. Sok türelem kell hozzá. Ha nem megy így sem, akkor fejd le és próbáld cumisüvegből. Nem a legjobb megoldás, de a lényeg hogy megkapja az anyatejet.
2019. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cumiból is próbáltam etetni de azt sem akarja befalni.Védőnő azt mondta semmi baja a szájának (Nincs szájpenész, gyulladás) van ilyen hogy sem a cumit sem az üveget nem fogadja el? Probáltam több felé cumit egyik sem tetszik neki.
2019. szept. 28. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!