Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szeméremsértő nyilvános...

Nem szeméremsértő nyilvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erről?

2019. szept. 28. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2019. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, ha kendővel vagy egy pelenkával takarva van tehát nem a kirakatba van téve akkor rendben van. Természetes dolog. Az más kérdés, hogy nekem ez ennél "intimebb" így én inkább elvonulok, ha más nem a kocsiba vagy egy pelenkázó helyiségbe, ha úton vagyunk.
2019. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Megint azért kell kiírni ezt az összeugrasztó kérdést, hogy perverzke mindenkire írogasson, hogy meg akarja kóstolni a tejét.
2019. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Kinek a szeméremérzését bántja ? Az emlő nem nemiszerv, hanem az utód táplálására szolgáló módosult verejtékmirigyeket tartalmazó szerv.
2019. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
De az, ellenben, ha diszkréten folyik, nem zavar, de nem szeretném premier planba látni.
2019. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Engem is zavar, undorito aki nyilvanosan csinalja
2019. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Meg lehet oldani ezt diszkréten is. Kendővel eltakarva. Nincs ezzel semmi baj, de ha valaki kipakolja a tejpultot ország-világ előtt, na arra én is kiakadok.

Nem kérek tejkóstolós privátot :D

2019. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

De, az! Nem rég a buszon egy nő fogta és kicsapta a mellét és el kezdezt szoptatni...🤷🏽‍♀️ Semmi kendővel takarás, semmi. Azt hittem elhanyom magam🤮

Nem tudom miért kell ezt premierplánban bárkinek is végignéznie.

2019. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
De az. Egy nagyon intim dolog.
2019. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ősz. Nekem nem ment. Engem feszélyezett a helyzet. Inkább megoldottam autóban. A 9 hónap alatt összesen 2x szoptattam nyilvánosan. Egyszer amikor nagyon meleg volt és az autóban nem bírtam ülni és egyszer amikor közbe jött valami és nem értem időben haza. Ekkor kendővel takartam el vagy a legeldugottabb helyre ültem háttal másoknak. A baba-mama klubban mondjuk szoptattam többször is, de csak akkor lett bátorságom miután már szinte mindenki szoptatott. Tudom, hogy normális kéne legyen, de nekem nem az. A lányom most 9 hónapos, szerencsére már nem szopizik olyan gyakran.
2019. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!