Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fél évig cumisüvegből kapta...

Fél évig cumisüvegből kapta az anyatejet a babám, mert annyira fájt anno a szoptatás, hogy inkább lefejtem, és úgy adtam neki oda. Meg tanulna ennyi idő után szopcsizni újra?

Figyelt kérdés
Van mind 2 mellembe tej szerencsére elegendő, eddig csak anyatejet kapott, de őszinte leszek már nagyon belefáradtam az állandó fejésbe, iszonyat munka van benne. Szeretném még ha kaphatná legalább 1 éves koráig, de már nem üvegből, hanem újra megpróbálkoznék a szoptatással, kényelmesebb lenne. Rá is raktam az elmúlt napokban, de igazából nem nagyon tud vele mit kezdeni. Szerintetek legyek kitartó? Még tud még tanulni szopcsizni?
2019. okt. 9. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A "szopcsizás" egy reflex, ami veleszületett. Tehát nem tanulja újra. Biztos vagyok benne, hogy könnyen visszaállhat.
2019. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Esély van rá, de valószínű, hogy eléggé cumizavaros, brutál szét fogja kapni a bimbódat.
2019. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Valószínű cumizavartól már nem fog mit kezdeni vele. Esetleg megprobalhatod a bimbóvédőt, ha már úgyis cumizavaros. 🤷‍♀️ Hátha azzal. Vagy akár felveheted egy szoptatási tanácsadóval a kapcsolatot. Ők ebben kompetensebbek
2019. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye,hogy fájdalommentesen megtanulná.


Sőt azért fájt az elején is, mert nem helyes technika /mellrehelyezéd állt fenn.



Nyilván meg kell próbálni, kitartás hozzá!

2019. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szinte esélytelen. Nem is értem, miért fél év után jut eszedbe.
2019. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha akkor fájt akkor most is fog ha nem jó a technikája a babának
2019. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már sikerült többször jól bekapnia. Bizakodó vagyok. Köszönöm a válaszokat, néhány nap múlva megírom, hogy hogy haladunk. Sokáig 1es cumiból etettem, most is még csak a 2es cumiból kapja a tejet.
2019. okt. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!