Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Büfiztetés egyszerűen? Ti...

Büfiztetés egyszerűen? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Igény szerint szoptatott a babám, sajnos refluxos így sokáig tart mire kibüfizi magát. 40-50 perc is sokszor. Ha hamarabb leteszem akkor csak bent ragadnak a gázok és kezdődik a hasfájás, így muszáj kibüfiztetnem. Igény szerint 1,5-2 óránként szopik, szóval elég sűrűn kell bufiztetni is. Már teljesen kiállt az összes ízületem az állandó kenyszertartástól, faj a hátam nagyon. Van valami jó tippetek, ti hogyan bufiztettek úgy hogy nincs mondjuk karban a baba? Hogy csináljam hogy neki is jó legyen de nekem is kényelmes maradjon?
2019. okt. 17. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj gyakran változtatni a testhelyzetén. Sokat segít, ha vízszintes helyzetbe kerül és onnan ùjra vállra teszed. Ezt ismételd többször. Mondjuk egy refluxos babánál ez könnyen vezethet bukáshoz. Az is nagyon hatásos tud lenni, ha a hasára fordítva teszed le. Ezt nem minden baba szereti, de felügyelet mellett nyugodtan gyakorolhat, úgyis kell a fejtartás elsajátításához. Azt nem írtad, hogy hány hónapos a babád, de a soraidból úgy látom, hogy még picike. Három hónapos kora után azért már sokkal érettebb lesz az emésztése, könnyebben fog tudni a gázoktól is megszabadulni, alul és felül is. 🙂 És a szopási technikája is jobb lesz, így kevesebb levegőt fog nyelni.
2019. okt. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ülve büfiztettem, szintén refluxos, a hátát megtámasztottam a hasamon, igy is lehet büfiztetni, nemcsak a klasszikus módon, én azt nem is szerettem, amikor a vállunkkal préseljük ki a babából a büfit. Van róla videó, hogy hogyan lehet ülve csinálni, keress rá.
2019. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a karomban hintàztattam kb 5ször oda-vissza. Persze csak lassan,òvatosan,ki ne bukjon belöle. Nekem 10böl 9szer tuti siker volt. 3 honapos kor utàn màr tényleg könnyeben megy a büfiztetés,ahogy elöttem is írtàk.
2019. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hurcikendő !!!!

De komolyan ! A kendő csodásan megtartja a hátat,a hasnak a te testmeleged nagyon jót tesz,a büfi is könnyen kijön.

Én imádtam hurcizni..a legjobb dolog a világon ! Ha érdekel írj. Tudok segíteni

2019. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!