Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves friss anyukák, milyen...

Kedves friss anyukák, milyen ajándéknak örülnétek a legjobban ebben a periódusban?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szült, kb.1 hós a fia. Most lesz a szülinapja(a barátnőmnek). Gazdagok, mindenük megvan, fogalmam sincs mit vigyek neki, mert én meg anyagilag rosszul állok.

Mi az az apróság, ami jól esne Nektek a gyereknevelés kezdetén? (úgy 5000ft-ig)



2019. okt. 20. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Sütemény :))) komolyan, én erre vágytam végig szoptatás alatt.
2019. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
1 honapos baba mellett örültem volna mondjuk két napi kajának, ami jó melegítve és igen a süti.. Hmm az is jól jött volna.
2019. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon örültem minőségi pipere dolgoknak. Nagyon fájt a hátam, kaptam olajat masszírozáshoz, későbbre fürdősót. Szívesen fogyasztottam finom teákat is. Egy szép teatartó fadobozban az is szép és hasznos ajándék. Vagy vehetsz szép fényképkeretet az első családi fotókhoz. Lehet olyat is kapni, amiben van ilyen gipszhez hasonló anyag a baba talp -és kézlenyomatának megörökítéséhez. 🙂 Ezek közül bármelyik kitelne 5 ezer forintból.
2019. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Suti

Vagy kupon h mondjuk 3x eljosz neki ebedet fozni 🙂

Vagy 1 ora bebiszitterkedes

2019. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A szülei főznek rájuk..

Mentem volna 1-2 napra, mert előző babalátogatásaim alkalmával pl.bébiszitter voltam, az anyuka végre tusolhatott, hajat moshatott, aludt 1 órát.. de ezt elutasították.

Szóval marad a pipere, fényképkeret, gipsz, édesség.

Őszintén, rosszul esett az elutasítás (nagyon közeliek voltunk). Ilyenkor hormonok miatt borul el az agy?

2019. okt. 20. 12:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazán ne vedd magaradra. A legjobb barátnőmmel együtt nőttem fel, de egyetlen ember volt akit elfogadtam magunk körül és az az anyukám volt. Én megborultam a hormonoktól de nem azért nem akartam volna hogy egy barátnőm tartósan ott legyen.. A gyermekágyi időszak egy más állapot. Tiszteletben kell tartani.
2019. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosként értékeltem őket, a többi lepontozás nem tőlem származik..
2019. okt. 20. 22:05
 8/14 anonim ***** válasza:
,,Mentem volna 1-2 napra”, hat nem csodalom, hogy ezt ebben az idoszakban elutasitottak, nekem sem hianyozna ide senki, akarmilyen joban is vagyunk. Fel-1 ora max. Dm-es/Rossmann-utalvany, ha az ennivalo nem jatszik, vagy gyumolcskosar/ajandekkosar.
2019. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert gondolod, hogy elborul az agy, ha valaki nem akar 1-2 teljes napot elfogadni, es nem segitsegkent eli meg? Az elso hetek nemcsak a hormonok miatt nehezek, hanem a gatseb/csaszaros seb gyogyulasa, gyermekagyi verzes, izzadas, hajhullas, szoptatasi nehezsegek, gyakran ebredo baba miatti faradtsag, stb. Egyaltalan a babaval valo osszehangolodas sem kis feladat, 2-3 hetes kortol sok babanal indul a hasfajos idoszak, aztan novekedesi ugras, mikor egesz nap mellen lenne, vagy csak erzekenyebb a zajokra, es a szulok elozetes elkepzelesei ellenere, hogy majd hozzaszokatjak a fenyhez, zajhoz, a siri csondet es sotetet preferaljak, vagy mar annak is orulnek, hogy sikerul barhogy elaltatni, es utaljak a postast, vagy barkit, aki becsonget, eleg sok minden lehet.
2019. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, értem, nem kell leordítani a fejem. Eddig két barátnőm gyerekét istápoltam, és jó néven vették, elmosogattam, kiszedtem a mosógépet, stb.ácsingóztak, hogy milyen jó, jöhetnék máskor is.

Szerintem inkább a férj keze van a dologban, mert ő írta meg hogy ne. A barátnőm örült, hogy jönnék, mikor vele beszéltem.

Hagyjuk.

2019. okt. 21. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!