Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eddig megbízhatóan, jól...

Eddig megbízhatóan, jól tudtam fejni géppel (Philips Avent), most kín keservesen jön pár csepp, pedig tele van a mellem. Előfordult hasonló mással is? A gép amúgy ugyanúgy működik, mint korábban, semmi baja

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!

2019. okt. 26. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szoptatsz vagy fejve adod a tejet? Mekkora a gyerek?
2019. okt. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szoptatok, de az éjjeli mennyiséget le kell fejnem, mert az túl sok a gyereknek, a délutáni kevés, akkor odaadom neki
2019. okt. 26. 11:02
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja S 5 hetes. Köszi!:)
2019. okt. 26. 11:03
 4/12 A kérdező kommentje:
*ja és
2019. okt. 26. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Elviekben most van a növekedési ugrás. Ilyenkor átmenetileg úgy tűnik, hogy kevés a tej. De nyugi, ha nem üvölt a babád az éhség miatt, akkor minden rendben. Kb. 1 hét alatt lecseng.
2019. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segitokeszseget és h írtál! Viszont nem arról van szó, amire gondolsz, lehet h félreérthetően fogalmaztam. Tehát: tej van, konkrétan majd szétrobbant a mellem éjjel, mégsem tudtam lefejni
2019. okt. 26. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet el van dugulva a tej csatorna, én is jártam már így hogy alig tudtam kipréselni a mellemből a tejet. Masszírozd a melled melegzuhany alatt és majd ha láttod hogy elkezd masszírozás csepegni akkor fejd ki. De a legjobb lenne ha a babát tenéd a melledre nála hatékonyabb szívó erő nincs.
2019. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom! Igen, igyekszem a babával is próbálkozni, csak nagyon aluszekony szegény, sokat küzdünk azért, hogy ne aludjon szopi helyett. Nálatok nem volt esetleg ilyen?
2019. okt. 27. 15:48
 9/12 khniki ***** válasza:
Én is az eldugulásra tippelek. Kézzel indítsd el (2 ujjal a bimbóudvar szélein) a tejet, hogy mindegyik csatornád megnýíljon, utána kezdd a mellszívós fejést! Vigyázz, nehogy begyulladjon!
2019. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Erről a két ujjas elindításáról van valahol leírás a neten? Hálás köszönet 🌷
2019. okt. 27. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!