Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek volt emlőtályog műtétje...

Akinek volt emlőtályog műtétje, leírná h milyen? Mennyire fáj stb? A

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 06:47
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt emlőtályogom, de azt szerencsére végül mégsem kellett felnyitni, hanem tűvel szívták le belőle a váladékot. Egyáltalán nem fájt, viszont 2-3 hónap múlva gyógyult csak meg teljesen. Más testrészen is volt tályogom (sinus pilonidalis), amit viszont műteni kellett. Maga a műtét nem fájt, mivel érzéstelenítettek. Viszont a műtét helyét nem varrták össze, hanem magától kellett begyógyulnia, az első időszakban (kb 1 hét) eléggé fájt, főleg a kötözés, ahova naponta jártam. 1-1,5 hónap alatt gyógyult be teljesen.
2019. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Nekem műtőtték, csövet hagytak bent, hétvégén szedik ki.

A műtétet altatásban csinálták, utána is csak szúrkáló/feszülő érzéseket érzek/éreztem.

Még nagyon parázok a cső kiszedésétől is h az mennyire fog fájni :( na meg a gyógyulás folyamat....

2019. nov. 8. 05:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!