Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Berepedezett mellbimbóra mit...

Berepedezett mellbimbóra mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
KB egy hete szenvedek attól hogy mind két mellbimbóm berepett. Akkor fáj mikor bekapja maga a szoptatás nem.

2019. nov. 4. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lansinoh krém! Drogériákban is lehet kapni.
2019. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyes szoptatás..

Mert hiába kened, ha minden alkalommal kikezdi a baba...



( valószínűleg csak kis "hiba" van, ha csak akkor fáj, amikor bekapja..

Talán ( tipp) nem nyitja nagyra a száját, nekem az segített, hogy mutatóujjal lejebbtoltam az állát, amikor a kapta be, így azonnal a puha részhez került a bimbó-nálunk cumizavar volt az oka, amiért "elfelejtette" hogy kell kinyitni rendesen...egyzser kapott cumisüveget..persze ezer más okból lehet)


Ami a sebgyógyulásra jó:

Lanolin ( lehet simán is kapni, plusz drága krémnek is a patikában

Anyatejjel való kenegetés

2019. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
bimbovedot vegyel
2019. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehogy bimbóvédőt vegyél. Az is okozhat cumizavart. Amiket írtak. Lanolin, anyatej, helyes mellre tétel. Ami még segíthet esetleg a mellszívó. Igen az is fájni fog, de puhítja, meg áll az anyatejben. Nekem bejött.

Az elején nekem is sebes volt. Bénán adtam oda bal kézzel a cicit. Mióta belejöttem nincs baj. Kitartás

2019. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm a jó tanácsot :) Szerintem se nyitja elég nagyra a száját próbáltam rávenni de nem tudtam hogy kénne megoldalni. Bimbóvédőt kipróbáltam nem volt jó ő se tudott mit kezdeni vele.
2019. nov. 4. 17:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Mellszívót is próbáltam de csak nagyobb lett a bimbóm tőle
2019. nov. 4. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyit csak tudsz legyél félmeztelenül. Szabad levegőn gyorsabban gyógyul nert nem pallik be és nem is dörzsöli semmi. Ha megoldható persze.
2019. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyatejet hagyd megszáradni rajta. Nekem nagyon sokat segített.
2019. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!