Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás időszaka alatt...

Szoptatás időszaka alatt szexszel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
6 hetes a babánk, és nem nagyon van libidóm, a hüvelyszárazság is problémát okoz. Nektek milyen tapasztalataitok vannak/voltak? Köszi!!

2019. nov. 5. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
A 6 hetes kontrollon mit mondott az orvos?
2019. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kedvelem az orvosokat, és nem is nagyon vagyok kíváncsi a véleményükre, nyilván azért nem őket kérdezem. Amúgy nem hiszem h orvosi kompetencia a libidóm. Mások szubjektív megélésére vagyok kíváncsi. Az orvosi álláspontot természetesen ismerem (ez normális jelenség az ösztrogénhiany miatt), de mint mondtam, a sorstarsak véleményére, elmenyeire vagyok kíváncsi. Ha megosztja vki a tapasztalatát, köszi szépen. Aki orvoshoz küldene, légyszi ne írjon, köszike
2019. nov. 5. 11:20
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is volt ilyen, aztán szépen fokozatosan elmúlt. Adj időt magadnak, addig használjátok síkosítót.
2019. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom első arra gondolt, hogy voltál-e már kontrollon s ott szabad utat kaptatok-e egyáltalán.

Egyébként itt is már sokan felrakták ezt a kérdést, nem vagy egyedül, keress rá. A szoptatás hormonálisan sokaknál (nem mindenkinél, sőt van, akinél pont megjön tőle az étvágy) olyan, mint a menopauza, hüvelyszárazsággal és sérülékeny nyálkahártyával jár. Valakinek akkor lesz csak jobb, ha már menstruál, másnak akkor se, másnak meg már hamarabb. Ez lehet egy-két hét, hónap vagy akár több év is. Több udvarlás (hogy anyaként is elfogadd magad nőként egy megváltozott testben és új szerepben), több előjáték, síkosító és több alvás, mert bizony a kialvatlanság is rátesz egy lapáttal. Ha majd nagyon nem változik a helyzet, akkor meg irány megnézetni a pajzsmirigyed.

2019. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mások elmenyeire is kíváncsi vagyok, köszi ha még írtok!
2019. nov. 5. 11:52
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem minden terhességgel nőtt a libidóm, azoknak a 6 heteknek azt hittem, sose lesz vége. 😄 Simi volt is előbb. Szoptattam kb 1 éves korukig.
2019. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szülés után 1 évig a hátam közepére sem kívántam a szexet, és nem a gyerek miatt, egyszerűen semmi kedvem nem volt hozzá
2019. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen h írtatok! Pfu elég változatosak a tapasztalatok. Terhesség alatt rendben volt a szexuális életünk, nem számítottam arra h a szoptatás ilyen könnyen lenullazza a libidomat.

Bármilyen további élmény érdekel, köszi ha írtok még

2019. nov. 5. 12:13
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, arra gondoltam, hogy szabad utat kaptatok-e már. Tehát megvolt a 6 hetes kontroll vagy nem?
2019. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már válaszoltam, annyit elfelejtettem, hogy a libidóm a menstruációval jött meg olyan 7 hónappal szülés után.
2019. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!