Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig volt érzékeny a bimbótok?

Meddig volt érzékeny a bimbótok?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisfiam de még mindig érzékeny a bimbóm :/ a szoptatás nem fáj kivéve mikor elkezdi huzogatni. Az elején kengetem krémmel mikor sebes volt,most újra elkeztem hátha javul valamennyit
2019. nov. 7. 05:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyira h nem egyszer orgazmusom volt szoptatas alatt. Komoly!

Mindegyik gyerekkel ez volt a helyzet.


Amugy nem sebesedet ki nem fajt soha...

De kokuszolajjaba kevert levendulaval es kammilaval masziroztam az a mellem minden nap este mar terhesseg alatt is.

Lehet ezert?? Passz nem tudom. Lehet h azert mert jol tudtam mellre tenni es ugyes volt mindegyik baba ?

Na mindegy...

2019. nov. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor rosszul kapta be., és nem a hátsó puha résznél feküdt fel a bimbó. Akkor is a sebesedés előtt kijavítottuk tanácsadó segítségével.



Kenegetni is akkor kellett.


Egyszer berepedt, fogzáskor nem akarta rendesen nyitni a száját

2019. nov. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9hrtes,meg mindig érzékeny. 2hetig sebes volt. Második gyerek, elsőnél ugyanez volt. Olyan mintha a bimbó udvaron vékony lenne a bőr. Megoldást nem találtam meg rá...
2019. nov. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
2 hónapos a csemete, de hozzáérni nem lehet a mellbimbóhoz. Nem bírom elviselni a ruhát, a melltartóról nem is beszélve... Borzasztó.
2019. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-4 ha valóban nem javul, akkor kérjetek tanácsadói segítséget..

Nincs az a kitartás, amivel állandó fájdalom mellett el tudja viselni hosszútávon az ember a szoptatást..


A tanácsadó kimegy, egész nap ottvan, megnézi mi történik.

Az összeg nem kevés, de, ha tápszeres lesz, akkor kb 1-1,5 hónap alatt elkölt az ember a cumira, cumisüvegre..stb, és a tápszerre 2-szer annyit..


2.

2019. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 khniki ***** válasza:
Előzőnek: a szoptatás nem fáj, ez az azon kívüli állapot. Brutál érzékeny.
2019. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 2honapos koráig volt érzékeny, 6 hetes koráig pedig fájdalmas.

Azóta még már nem is érzem szinte csak ha már sok van benne és úgy kerül mellre. (11hós)

2019. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a szoptatás, mondjuk nekem szerencsére ügyes babám van, bár így is voltak nem túl kellemes élmények. Túl erős szívás, mellette kapta be, meg 1-2 harapás is volt. De sebes, vagy véres sose volt a mellbimbóm.
2019. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!