Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csak egy mellből szoptatok...

Ha csak egy mellből szoptatok akkor a másikból elapadhat?

Figyelt kérdés
Lehet rossz megoldás de a bal mellem nagyon fáj akárhogy rakom mellre,fel van reped az egész bibóm ezért arra gondoltam hogy csak a jobból szoptatnám ott ügyesebben tudom mellre rakni
2019. nov. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem jó ötlet, elapad.

Próbáld meg legalább fejni.

Amúgy meg kérdezz szoptatási tanácsadót.

2019. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fejed le amíg nem gyógyul meg? Akkor valószínűbb hogy nem apad el. Én egyébként sebes mellbimbóval is szoptattam. Azt mondták, úgy gyógyul leggyorsabban. Meg kentem lanoninnal. Szó mi szó mire meggyógyult már ügyesen mellre tudtam rakni és azóta sincs ilyen bajom
2019. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7 hetes már lassan hiába kennem ugyanúgy fáj nem akar gyógyulni semennyire sem. Kezdetektől a bal mellem sebesedik ki jobban, mikor begyulladt és alig akart jönni belőle és mellszívóztam akkor is kisebesedett.
2019. nov. 12. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hétig fájt. Az volt a baj, hogy rossz szögben tartottam és ezért nagyon fájt. Egy véletlen miatt jöttem rá erre
2019. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khniki ***** válasza:
Igen, el fog apadni. De ez nem baj, mert a másik mell teljesen át tudja venni a funkciót. Csináld úgy, ahogy neked jó! Lansinoh krémet próbáltad?
2019. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak arra számíts, hogy egyik nagyobb lesz mint a másik ilyen esetben
2019. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!