Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szabad-e karamaltzot inni...

Szabad-e karamaltzot inni szoptatàs alatt?

Figyelt kérdés
Valahol azt írja, higy jó tejtermelő hatàsa van, màshol pedig minduntalan azt hallom, hogy nem szabad szénsavasat inni szoptatàs alatt. Mik a tapasztalatok?

#Sz3nsavas
2019. nov. 13. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idd nyugodtan, ha a baba pocakját láthatóan zavarja akkor ne idd tovább. Én ittam és semmi baja nem volt tőle, mondjuk ő nem is volt hasfájós egyáltalán. A tejre tényleg jó egyébként!
2019. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem hallottam, hogy szensavasat nem lehet szoptatás alatt inni. Napi kettőt, hármat ittam meg belőle, hogy legyen elég tejem. Szuper volt.
2019. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a jótékony hatásáról hallottam. Én is ittam, igaz nem sokat segített.
2019. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se segített. De emlékeim szerint ez nem szénsavas
2019. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a szénsavas ellenes dolog, egy újkeletű hiszti,egy baromság! Emberek itták például a szódát is évszázadokig, még sem halt ki az emberiség. Lassan át esünk a ló túlsó oldalára, már minden étel, ital ártalmas..ez hülyeség. A mai modern világ agymenése. Butaság.
2019. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Babámnál a szénsav nem okozott gondot.

Nekem extra adag tejet csinált napi 1 doboz is. Kb 3 hétig ittam folyamatosan, majd leálltam vele.

2019. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!