Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már csak napi 2 szoptatás...

Már csak napi 2 szoptatás befolyásolhatja a menzeszt?

Figyelt kérdés
Már csak napi 2szer szoptatok.kb 4 hónapja teljesen összezavarodott a ciklusom.szeptemberben pl 2szer volt meg a mensim,azóta pedig mindig késik 1 hetet.tavaly szeptemberben szültem császárral,szülés után 12 héttel meg is jött előzször,be is állt egyből 28 napos ciklusra.de 4 hónapja teljesen összezavarodott.ez lehet attól hogy már csak napi 2szer szoptatok?védőnöm azt mondja hogy attól nem lehet.december 9re van időpontom a nőgyógyászhoz de addig is kíváncsi vagyok van e valakinek ilyen tapasztalata.
2019. nov. 18. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Most megint ott vagyok hogy több mint egy hete meg kelett volna jönnie.múlt hónapban is késett több mint 1 hetet,már csináltam akkor tesztet de negatív volt.
2019. nov. 18. 19:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi minden befolyásol(hat)ja a hormonjainkat (hízás, fogyás, stressz, boldogság, szoptatás, szülés, frontok), simán bekavarhat ez is.
2019. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez már csak auért is érdekes mert most vagyok 31 éves.12 éves korom óta napra pontosan 28 naposak voltak a ciklusaim.ezért is nem értem hogy ez miért van most
2019. nov. 18. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szoptatástól van. Nekem 6 héttel szülés utántól van ciklusom (ez nyilván egyéni), de egyre egyenletesebb lett, nem összevisszább.

Annyi, hogy ha növekedési ugrás esett a ciklus második felére, az mindig megtolta egy kicsit. De ez is kesőbb megszűnt.


Egy pajzsmirigyfunkciót nézess, a többit a nőgyógyász megmondja.

2019. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!