Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sportolással kapcsolatos...

Sportolással kapcsolatos személyes tapasztalatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Légyszi személyes tapasztalatokat írjatok, a bevett válaszokat (nem kell túlzásba vinni, de amúgy lehet sportolni) ismerem. Köszi!
2019. nov. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?


Minden embernek más az erőnléte, máshonnan indul..


Csak a savlont lehet írni komolyabb osmeretek nélkül.

Pl az unokatesóm saját fitnesszterrmmel rendelkezik.

Órákat ad

Az első 6-7 után fokozatosan vette visza az óráit, 6 hónapos a baba, minden óráját tartja már ( szoptat)

2019. nov. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jártam hathetes kontroll után, egy időben még úgy is éreztem, hogy több lett a tejem torna után. Viszont az öltözőben beszéltem olyan anyukával, aki nem tudott tornázni szoptatás alatt, mert torna után ő meg úgy érezte csökkent a tejmennyiség és karamalzot kellett innia, hogy visszahozza. Szóval igazából csak akkor fogod megtudni rád milyen hatással van, ha elmész és kipróbálod.
2019. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!