Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A cici nem elég neki, de enni...

A cici nem elég neki, de enni nem akar. Mit tegyek?!? (12 hós)

Figyelt kérdés

#szoptatás #elutasítás #kevés tej #Hozzàtáplálás #nem tápláló #se darabosat #se pürét #de látom hogy éhes #de a cici nem elég
2019. nov. 23. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így kevés. Meséld el részletesen, mit jelent, hogy nem akar enni?
2019. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bővebb információ kellene



Miből érzed, hogy nem elég?


A lányom 13 honapos koráig csak kóstokt szinte..már mértem a grammokat, főleg, hogy a gyarapodása is szinte stagnált.

30 g Sziládrért is vért izzadtam vele..



Addig ugye mindet szinte bevezettem..

Erre egyik pillanatról a másikra megtáltosodott..

Rendesen eszik, ijesztő mennyiséget..

A vicc, hogy a gyarapodása ugyanolyan ütemű maradt.

Tehát neki a cici elég volt, csak én gondoltam, hogy nem lehet elég

2019. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hol tartotok a hozzátáplálásban?

Mennyit szopizik? Miből látod hogy nem elég?

2019. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi történt az elmúlt fél évben?
2019. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Tápszerrel sem tudod pótolni? Az én kislányom sem evett egy éves koráig. semmit. Bekapta, csócsálta, majd kiköpte. Aztán ő is megtáltosodott. :)
2019. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Onnan látom, hogy cicire kéredzkedik, oda adom neki, aztán ki veteti velem a másikat is és utána csalinkázik egyikről a másikra. Pihen rajta aztán megint vissza. Lekéreckedik lerakom, aztán megint vissza. Ha sikerült bele erőltetnem pár falatot utána nem kereckedett cicire egy darabig.

Nem tudom honnan látom igazából de nekem nagyon olyan. Már nem úgy viselkedik cicizés után. Nem annyit van rajta. Olyan mintha ő sem tudná mi történik mert eddig cicizett aztán jó napot. De most cicizik de mintha nem elégítené ki a vágyait.

(Nem tudom szebben és másképp írni most)


Eszeget de brutálisan válogatós, ha ízlik neki akkor is második kanál után megunja és rángatja a fejét.

Pürével próbálkozok mert minden darabos ahogy be - úgy ki. Löki ki a nyelvével.


Eleinte BLW-tünk, darabosan elé tettem és rá bíztam.

Erdeklödö volt eszegetett 8 foggal is gyönyörűen megragta. De mintha elromlott valami. Áttértünk pürére, de ezzel még ez van. Úgy kell megtömni.

Kinevezték azt aki rohant a baba után és úgy érezte, de egyszerűen nem megy másképp. Különben nem eszik. (hiperaktív lenne?) De közben meg éhes.

Azt sem tudom már mit csináljak neki hogy megegye. A hús az megy kb minden verzióban, persze csak annyi abból is hogy meg ne nyugodjak véletlenül sem hogy jóllakott. Naponta még 4-5x cicizik. Változó, ahogy kéri.

Alváshoz mindig cici, azon alszik el.

Próbálok nem parázni ezen még bízni benne, de már nem tetszik amit csinál. Nem egészséges. Próbáltuk a sinlacot is. Hol ehhez hol ahhoz. Vagy magába. De az is csak addig volt izgis amíg új volt.

Pürésítettem már turista szalámit is kínomba főtt tojással mindent, de már foglalmam sincs mihez kezdjek.

(Bele volt az elején de arra figyeltem hogy bevezetésre kerüljön minden.

Egy éves korára mindennel találkozott kivéve méz, füstölt hús, stb - nem volt probléma semmivel - a tojás miatt írom )


Ha ezek után valakinek van egy épkézláb tanácsa ne tartsa magában. 🙏

2019. nov. 26. 12:03
 7/8 A kérdező kommentje:

"Kinevezték azt aki rohant a baba után és úgy érezte" = Kinevettem azt aki rohant a baba után és úgy etette.


"Bele volt az elején" = BLW volt az elején


Bocsi szét vagyok csúszva

2019. nov. 26. 12:07
 8/8 anonim válasza:

Szia! Nem lehet, hogy fogzik ès ezèrt fájdalmas az evès neki?

Vagy ha úgy èrzed règóta húzódik, akkor vèdőnő v gyerekorvos tuti segìt.

2019. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!