Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan anyuka még, aki nem...

Van olyan anyuka még, aki nem adott semmilyen tápszert a gyerekének?

Figyelt kérdés

Se tejital, se tápszer, se tejpép. Ez ritka manapság? Néha olyan furán néztek rám a dokik...

Isz szoptatás mellett.


2019. dec. 2. 21:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Volt tejem bőven, amellett evett rendesen mindent, plusz vitamint is kapott. Nem maradt ki semmiből.

Egyszer próbáltuk a sinlacot (erőltette a doki, hogy KELL.???) Kihányta az utolsó cseppig a sinlacot.

Úgyhogy végül nem kapott semmilyen tápszert.

2019. dec. 2. 21:32
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsés vagy.
2019. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Régimódi vagyok, de a gyerekeimet csak szoptattam, semmi tápszert nem kaptak.
2019. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Én is isz szoptatok. Igaz még csak 3 hónapos a fiam, de eddig nem kapott csak anyatejet. Nem is értem miért kéne mást kapnia. Nálunk a gyerekorvos külön örül neki.

Nekem ismerősök jönnek azzal, hogy fáj a kicsi hasa akkot ilyen meg olyan tea meg gyümölcslé. Nem értik hogy nem akarok semmit a tejen kívül

2019. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Első fiam 2 éves koráig szopott, 1 évesen kezdett tehén tejet kapni. Nem kapott semmilyen tápszert, tejitalt, vagy hasonlót.

De különben igen,szerintem is ritka.

2019. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Enyém 7 napos és 6 hónapos kora között csak anyatejet kapott. A kórházban a 2. Nap tápszerre tették, kellett pár nap, hogy meginduljon a tej, ezért csak a 7. Naptól....
2019. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az első héten kellett, de csak pár napig. És csak naponta 2x30 ml-t kapott. 1 hetesen elhagytuk, azóta semmi, csak anyatej :)
2019. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekem eddig is lógott. A 2. gyerek után amúgy haladva a korral, esetleg megvarratom. Amúgy meg idiótaságot írtál.
2019. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Volt olyan doki, hogy 2x is megkérdezte,hogy milyen tápszert kap a lányom. Mondom semmilyet. Úgy nézett rám, mint az ufóra...


8 hónapos terhes koromtól folyt a tejem.


Nem voltam tápszer ellenes, de nem volt rá szükség.


2 évig szopott a kislányom, szépen evett mindent mellette.


A mellem köszöni szépen, jól érzi magát. 2 éve választottam el, nem lóg a mellem.

2019. dec. 2. 22:13
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Feleségem is ebbe a kategóriába tartozik. 2 gyerekünk van, egyikük sem kapott soha ilyesmit.

Nem hinném, hogy ez ritka.

2019. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!