Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem fogyok szoptatás...

Miért nem fogyok szoptatás alatt, sőt még híztam is picit szülés után?

Figyelt kérdés

Nektek mik voltak a tapasztalatok?

Nem vagyok nagy hízásra hajlamos, terhesség alatt sem voltam kövér csak egyenletesen volt rajtam egy réteg.

Szülés után óriási hasam maradt, még mindig lóg és úgy érzem magamat hogy még picit híztam is,

En úgy tudtam hogy szoptatás sál lejon a felesleg, még ha nem is dietazunk, nassolok ugyanúgy de szülés előtt ennyitol 55-60kg között mozogtam most viszont stabilan 70 megvagyok...

Ráadásul császár miatt edzeni se tudok annyira, mert fáj a seb, doki szerint még normál tartományba fáj, 4 hónapja szültem.



2019. dec. 10. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell keseritselek. Sokan hiznak szoptatas alatt.
2019. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Fáratdt vagy, nem tudsz aludni, energiát pótolsz kajával. Én is híztam mindegyikkel szoptatás alatt, pedig a terhességeim során csak fogytam.
2019. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Semmi köze a kajához!! Ez hormon és alkatfüggő. Én naponta megettem egy tábla csokit, fonott kalácsot, másfélszer annyi főtt ételt, mint a férjem. Mégis folyamatosan fogytam a 2 év szoptatás alatt. 13kg-t.


2 éve már nem is szoptatok, és csak most kezdtem el hízni.


Ha a kaján múlt volna, 100kg lennék.

2019. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Bizony hormonok, kire így, kire úgy hatnak. 20 kilót híztam szoptatás alatt pedig csak 7-et híztam a terhesség alatt ami le is ment. Majd 3 hónap alatt 20 kilóval lettem több, pedig semmivel sem ettem többet vagy kevesebbet mint korábban.
2019. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem! 10 kilót kellene leadnom, de szerintem akkor se menne, ha nem ennék, csak szoptatnék :). Kiakaszt a sok celeb anyuka is a "minthanemisszültvolna" alakjával, hát hogy a túróba csinálják, de másnál is láttam már, hogy nem látszik rajta. Ráadásul én már 40 vagyok, a testem még nehezebben regenerálódik. Nem vigasztal az sem, hogy ilyen az alkatom, húgom is ilyen. Tervezem, hogy újra futni fogok, de tudom, a szoptatás rovására fog menni, bár ezekkel a nagy csecsekkel szerintem futni se fogok tudni :). Fuck :).
2019. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A celebanyukákat én se értem

De valószínű tinifitnessmodellek voltak és az edzett kemény hasfal nem tágul ki annyira és hamar vissza is húzódik

Gyanitom én a lustalkodassal pórul jártam terhesség előtt

Pedig az én alkatom vékony volt mindig így egyáltalán nem számítottam Arra hogy szoptatás alatt 70 leszek óriás hassal...

Remélem még időben vagyok és nem marad így örökre 🙂

2020. jan. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!