Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz, hogy mikor már nem...

Igaz, hogy mikor már nem szoptat az anyuka, könnyen elhízhat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tejtermelés miatt plussz kalóriákat éget el a szervezet, de törvényszerű utána a súlyfelesleg, vagy ez inkább csak "mende-monda"?

2019. dec. 17. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
nem hízik el könnyen, ha oda figyel magára
2019. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy azután kezdtem el fogyni, hogy abba hagytam a szoptatást. Nincs két egyforma ember 🙂
2019. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én fogytam szoptatás alatt, és utána is. Jelenleg 10 kilóval vagyok kevesebb mint terhesség előtt. :(
2019. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem visszajött a szoptatás után 2-3 kg, de több nem.
2019. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont szoptatás alatt híztam, utána elkezdtem fogyni, pedig mindent ugyanúgy csináltam
2019. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baratnom hizott. Bar szoptatas alatt nagyon lefogyott, szoval ha ugy tetszik visszaallt a szules elotti sulyara. De teny, hogy a megszokott emelt kaloriabevitelt ha nem hasznalod el vagy nem csokkented, hizni fogsz. Ha tudatosan allitod ossze az etrended, elkerulheted.
2019. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így erős általánosîtás.


Csak attól, hogy valaki nem szoptat már nem fog elhízbsőt.. sok anyuka a szoptatás alatt hízik meg.

2019. dec. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit nem eszel meg attól nem tudsz elhízni :)
2019. dec. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!