Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan aki a kezdetektől...

Van olyan aki a kezdetektől bimbóvédővel szoptatott? Lett ebből bármi probléma?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokan azt írták, hogy utána nehezen fogadta el a baba a cicit, vagy nem tudott úgy cicizni.
2019. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Próbálkoztunk a kórházban a létező összes szoptatási technikával, az összes hozzáértő ott dolgozóval de egyszerűen sehogy sem sikerült jól bekapni a babámnak a cicit. Üvöltött egész nap az éhségtől, még végül utolsó nap az egyik nővér adott egyet hogy próbáljuk meg. Azonnal ment vele a szopizás. Most 7 hónapos, 4 hós koráig igény szerint szoptatott baba. És egészen idáig reggel és este meg mindig szopizott. Semmi hátrányunk nem volt belőle, se neki se nekem. Ő tudott szopizni, nekem pedig nem rágta véresre a bimbóm. Nyilván higiéniai szempontból kicsit macerásabb. De milyen problémára gondolsz kérdező?
2019. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Sok levegőt nyelt a lányom

Hasfájós is lett

Elkezdtem megtanulni nélküle szoptatni.

A cumizavar leküzdése után ( ügyes volt a babám, így gyorsan ment) a hasfájás és óriásbűfik is megszűntek.

Biztos emiatt.. mert egyenes arányban csökkentek a panaszok a szoptatások bimbóvédő nélküli esetek arányányaival.


Tudtam úgy szoptatni, hogy nem folyt mindenhol a tejem. És bárhol bármikor...

2019. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x 1 évig szoptattam bimbóvédővel.

2. babánál próbáltam a kórházban nélküle, de annyira üvöltött a baba, hogy a nővér hozott egy aventes bimbóvédőt.

3. babámnál is megveszem, meglátjuk mi lesz, nekünk bevált.

2019. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

3. Vagyok


Elején mással nem ment

Valószínű, hogy nem megfelelő segítséget kaptam...

Védővel biztosan nem szoptatnék már /17 hónapos/

2019. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 28. 18:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam mint a túl sok levegőnyelés.
2019. dec. 28. 18:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapig szopizott vele a nagylányom, semmi gond nem volt és magát választotta el. A kicsinél sikerült nélküle, és nem érzek különbséget. Sehogy sem fáj(t), sehogy sem apadt.
2019. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak bimbóvédővel tudtam szoptatni. Nem igazán okozott problémát a babámnál; igaz, hasfájós volt, de az ettől függetlenül is lehet.

Én viszont utáltam, mert nagyon macerás volt állandóan sterilizálni, vinni magammal, és nyilvános helyen nem is tudtam szoptatni, mert megoldhatatlan volt vele diszkréten.

2019. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Én is ezzel szoptatok, mert kicsi a mellbimbóm és szegény akárhogy küzdött nem ment neki.

:(

2019. dec. 28. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!