Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Neteztek szoptatás közben?

Neteztek szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Iszsz babám mellett szoktam telefonon internetezni.Nővérem szerint rossz anya vagyok mert ártalmas a sugárzás a babának ezért van annyi rákos gyerek.Mobiloztatok a gyereketek mellett mikor pici baba volt és nem lett tőle semmi baja?
2020. jan. 6. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én van amikor igen, pl. most...


Legtöbbször tandem szoptatok és nincs szabad kezem, olyankor énekelni, mondokazni szoktam a fiuknak

2020. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Bele is őrültem volna a napi 8-9 szoptatásba, ha nem csinálhattam volna valamit közbe. Volt, hogy a telefont nyomkodtam, volt, hogy tvztem, volt, hogy csak zenét hallgattunk és összebújtunk.


Ha te is váltogatod a programot, és nem állandóan a telefont bújod, akkor nincs vele gond, hogy néha nyomkodod a mobilt.


A nővérednek meg mondd, meg, hogy nincs belevauvau, és máshol osztogassa a hülyeséget.

2020. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első pàr hònapot kb àtszoptattam. Halàlra untam volna magam, ha nem netezek közben. Mèg csak 5 èves, èvtizedek múlva derül csak ki, hogy kàros volt-e a sugàrzàs.
2020. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

A nővérdnek igaza van, hogy nem vagy jó anya, de nem a rákos sugárzás miatt, hanem a létfongtosságú - nem is sejted, mennyire fontos! - bensőséges anya-gyerek kapcsolat gyökéréeben történő elcseszése miatt.


Tedd le azt a nyomorult telefont, és a gyerekedre, csakis rá figyelj, ha már a világra szülted! Akkor érdemled meg az anya nevet.

2020. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"bensőséges anya-gyerek kapcsolat gyökéréeben történő elcseszése miatt"


😂😂😂😂😂😂

Miféle bensőséges anya-gyerek kapcsolatot lehet ápolni, te marha, miközben a gyerek alszik a mellemen?

2020. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Próbáltam olvasni, de sehogy nem volt jó a pozíció. Az elején 5-6 órát szoptattam egy nap, idegbajt kaptam volna ha közben csak malmozok. 😂
2020. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha, bár pár éve még nem volt ennyi okosság a telefonokban :) De olvasni, tévézni meg enni is tudtam. Meg énekeltem és meséltem is olykor - bár azért inkább magamnak :) Ha a baba hetekig 2-3 óránként 1 óráig eszik, meg is őrül az ember, ha csak a plafont szabad nézni. Illetve tapasztalatom szerint a tejnek pont jót tesz, ha nem az agyaddal akarod magadból kipréselni :D, hanem csak ellazulsz és oda sem figyelsz. Szerintem ha a lakásotokban van pár vezeték, meg pl. wifi, mikró, riasztó és hasonlók, akkor pláne mindegy, hogy egy méterre van a telefonod lerakva az éjjeli szekrényre vagy épp olvasgatod is.
2020. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen altalaba telefonoztam vagy tvztem halalunalmas lett volna csendbe nezni ki q fejembol
2020. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy válaszoltatok.Nem én vagyok egyedül rossz anya akkor ugye ötös válaszoló? :))) Nem a kérdésre válaszoltál!Keress fel egy szuper ősanya klubot ott okoskodjál!!!
2020. jan. 7. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!