Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány pisis pelenkája "kell"...

Hány pisis pelenkája "kell" legyen egy 5 hós babának?

Figyelt kérdés
Naponta kb 5x teszem tisztába, ha nincs kaki. A pelus mindig pisis, de nyilván nem cserélem azonnal,de nem is várom meg, hogy "kemény" legyen a sok pisitől. Ti kb hányszor cseréltek vagy mi a normál?

2020. jan. 7. 16:31
 1/9 anonim válasza:
100%
Anyukám ovónő, öcsémnek is naponta 4-5x cserélte és nem idegeskedett szerintem semmi gáz:D
2020. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

24 h alatt kb 5-6 pisi


1 pisi kb 3-4 evőkanálnyi


Ha kiváncsi vagy a pelusotok 1-2-3 pisivel hogy néz ki, áldozz fe egyetl, és próbáld ki vízzel.

2020. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2-es te mekkora paraszt vagy!

A pisis-kakis pelenkák száma az egyetlen, amiből az anyukák leszűrhetik, hogy elég-e a tejük!!!

2020. jan. 7. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező Normális vagy? Neked elmentek otthonról? :O Talán előbb tájékozódni kéne, mielőtt felcsi*á*tatod magad...Nem ettől függ, hogy van e elég tejük.Megszűrni pedig a tejet kell... Ez változó, hogy ki mennyit űrít..Megilyeszt az ostobaságod, pedig neked kéne példát mutatnod. Üdv : 2. váalszoló voltam.
2020. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokat elárul a stílusod... Nem szándékozom ilyen taplókkal vitázni.
2020. jan. 7. 19:31
 6/9 A kérdező kommentje:

Börtönben?! Te nem vagy normális! Neked kéne a pszichiátrián egy kis időt eltöltened te elmebeteg!

Azt kérdeztem h hány pisis pelenkát cserélnek az 5 hónapos babák anyukái, mindenki rendesen válaszolt, rajtad kívül! Kotródj el innen te nemnormális agyhalott!

2020. jan. 7. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Fel*iná*ta*ni magad azt tudod, de hogy utána nézz dolgoknak azt már annyira nem ugye? A Vizeletet a vese váalsztja ki és ez nálam is nálad is, mindenkinél változó...Ritka egy buta kérdés ez, te pedig egy ritka buta nő vagy az fáj az egészben, hogy erre te büszke vagy. Én is normálisan váalszoltam, sőt én váalszoltama legnormálisabban, kérdezd meg a doktorodat. És tedd meg azt a szívességet, ha ilyen tudatlan vagy, akkor nem szaporodsz...mindenkinek jobb lesz így neked is..ostoba liba!
2020. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az összes kismama csoportban téma a pisis pelenkák száma és érdekes módon egy helyen sem olvastam még hasonló választ mint a tiéd!

Nem vagyok sem ostoba, sem tájékozatlan, SŐT! Babáknál pedig igenis elvárt egy bizonyos napi pelenkamennyiség. Nem tudom min vagy ennyire kiakadva, de jó lenne ha eltűnnél innen és máshol pofáznál te idióta barom.

2020. jan. 7. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Akkor beszéld meg ott...
2020. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!