Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalatokra van szükségem....

Tapasztalatokra van szükségem. Igen, nagyon kezdő vagyok. Mellszívót, cumisüveget, cumit ki, hogy sterilizál? Forrásba lévő vízzel vagy tesztek bele valamit? Cumisüveg kefe? Minden megoldás érdekel.

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mikrós sterilizáló
2020. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden ilyet mikrós sterilizálóval. A cumisüveget és a cumit is elmosom,utána be a sterilizálóba,eltörlöm
2020. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha új a cumi, cumisuveg, fazékba forralom par csepp citromot bele nyomok hogy ne legyen mészkőves a cumisuveg es hagyom 15 percig. ha már hasznaltuk csak elmosom baba mosogatoszerrel kefével a cumisuveget. A cumijat meg forró vízbe lemosom.
2020. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Forró fazék vízbe teszem pár percre, nem kell minden kaja után, amíg kicsi volt 2 naponta főztem ki a cumisüveget, két kaja között csak kiöblitettem meleg vízzel.
2020. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a mikrós sterilizálóra. Csak beteszed pár percre, az enyémet 7 percre kell, 2 percig állni hagyni utána, aztán kiteszem még forrón egy tiszta textilpelusra és pikkpakk megszárad. Kész is.
2020. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először sterilizáló folyadékot használtam, de 60 percig kell benne állnia. Kinek van ideje baba mellett azt figyelni mikor jár le....

Vettem 5 ezerért egy Momert mikrosat. Belefer 2 cumisüveg és a mellszivom. 5 perc a mikróban, kirakom textil pelusra és kész.


Kifozes nekem macerás volt, mire fel forr a víz stb.

2020. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a mikros nem jött be, egyszerüen azért, mert nem tudom mikor éri el a kívánt höfokot, a forralásnál egyértelmű, ha forr a víz, akkor jó.
2020. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cumit mikróban (adtak vele kis dobozt amiben lehet). Cumisüveget és mell szívót beteszem egy edénybe és úgy forralom fel a vizet. Ez utóbbi macerás, de nekem nem kellett napi szinten, úgyhogy nem érte meg befektetni egy sterilizálób.
2020. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mam mikros sterilizalo. Annyira gyors és egyszerű, sokminden belefér, minimális víz kell hozza. Nem kell felügyelgetni mintha vizet forralnal. Stb.
2020. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es annyi vizet teszel bele amennyit mond a használati utasítás ugyanis ezek gőzzel fertotlenitenek. Tehet kb fel dl vízzel működnek. Utána megnézed a te mikrod mit tud. Az enyém 800-as. Használati utasítást megnézem. 800-ason 5 perc. Beàllitom. Voilà. Értő olvasás vagy normális termek persze nem árt hozza 😀
2020. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!