Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan és mikor kezdtetek el...

Hogyan és mikor kezdtetek el újra edzeni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés elsősorban olyan anyukának szól aki terhessége előtt rendszeresen járt edzeni.


Jelenleg is szoptatok csak anyatejes a kicsi, most 4 hónapos elmúlt.


Mikortól mentetek vissza mozogni a kondiba, illetve mennyire “befolyásolta” a tejtermelést? Olvastam olyat hogy valakinek konkrétan elapadt a teje, de hallottam olyanról is akinek rengeteg termelődött.. Most mi igaz?

Valamint, Mivel kezdtétek, mennyi időre mentetek?


Én terhesség előtt heti 6 napot voltam edzésen, terhesség során abbahagytam mert nagyon rosszul voltam mindentől kb 18. hétig hánytam.. Így ezt pihentettem. Viszont most érzem a testemen hogy nem jó a felesleggel, nem érzem magam fittnek, hamarabb kifáradok és gyengébb vagyok. ☹️ Szeretném újra bevezetni a mozgást az életembe, kicsit egészségesebben fitten élni.



2020. febr. 1. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
5 honapos baba. Heti 3 edzes otthon (sulyzos) plusz heti 3 futas. Nincs kevesebb tejem.☺️
2020. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is simán elkezdheted. Egy lassú átmozgató edzés mehet kb két hétig, utána fokozatosan emelkedő terheléssel.
2020. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!