Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem otthon szoptatáshoz...

Nem otthon szoptatáshoz milyen hasznos segédeszközök jutnak eszedbe?

Figyelt kérdés
Kendő stb.
2020. febr. 6. 14:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Főleg a diszkréció megtartására irányul a kérdésem.
2020. febr. 6. 14:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Én főleg hordoztam, szinte bármilyen hordozó alkalmas arra, hogy tajard magatokat szoptatás közben.


Ha nem tervezel hordozni időjárás függően mindig van nálad egy kistakaro vagy legalább egy textil pelenka. Ez utóbbiból egy szép mintással is simán letakarhatod magatokat.


Szinten jó ha a babakocsit magatok ele huzod.


Vannak speciális kifejezetten a mell letakarására alkalmas eszközök, én soha nem hasznaltam semmit azok közül.


Szetintem ami a legfontosabb, az igazán jó szoptatos felső, mert az önmagában elég diszkrét! Ezen szerintem nem éri meg spórolni, főleg ha szégyenlősebb vagy.

2020. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy szoptatós felsőm, azt hordom magammal. Ez egy ilyen nagy bő, puha felső, mint valami lepel, kb csak a gyerek lába kandikál ki alóla. Ha kell, felkapom a pólóm fölé, és az alatt veszem elő a cicit. Semmi másra nincs szükségem.

Ja, és szoptatós melltartó. Mondjuk én szülés óta csak azt hordok, kényelmes, és könnyű belőle előkapni.

A mellnél legombolható szoptatós felsők nekem nem jöttek be. Mire kigombolgatom meg vissza, annyi idő alatt háromszor is végzünk a szopival :D

2020. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartó, szoptatós felső, vagy olyan, amiben fölülről tudod kivenni a melled, és karikás kendő. Karikásban bárhol szoptattam úgy, hogy senki sem vette észre.
2020. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoponcsó
2020. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 khniki ***** válasza:
Ha van jó szabású szoptatós felsőd+ melltartód, akkor mondhatni, semmi nem látszik. Én Patpatról rendeltem, nagyon beváltak.
2020. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartó, meg 2 erős kéz, hogy megtartsd a gyereket. Én mindig elbújtam, és állva szoptattam, mert sok hely elég koszos volt..(sok pelenkázó baba-mama szoba elég ramaty..)
2020. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat!
2020. febr. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!