Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érnek valamit a szoptatós...

Érnek valamit a szoptatós teák? Érdemes be szerezni? Ha igen melyiket ajánlod?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Vagyis nem érdemlegesen, kivéve, ha egyébként nem fogyasztasz elég folyadékot, de a teával igen..


Tej serkentésére a minnél több stimuláció a megoldás és a megfelelő mennyiségű folyadék ( minimum 3 l)

2020. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam nem jött be, pedig liter számra ittam.
2020. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat finomnak finom nekem legalabbis izlett amugy mindenki mondja hogy undorito ize van:D en ugyvettem eszre nekem azert valamit ert. Herbaria szoptatos teat ittam az a legjobb szerintem
2020. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szoptatás hoz melyik jó, mert én meg nem szültem, de barátnőm Hipp szoptatós teát használt, tőle kaptam parat és nagy szerintem tök finom, szóval első körben tuti, azt próbálnam, mert ha nem is használ, legalább finom😀
2020. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Max annyi, hogy finom. De nem lett több tejem, csak többet jártam pisilni.
2020. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor a "titok" a folyadékfogyasztásban rejlik. Bár kemény ez a 3l, de figyelni fogok rá.
2020. febr. 7. 20:08
 7/10 khniki ***** válasza:
Nekem ért, a Laktoherb. De megbántam, pedig csak párszor ittam. Nem kell több tej, mint amennyit a baba megteremt magának. Csak a baj van vele.
2020. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Én terhesség előtt napi 0,5 l-t ittam

Terhesen 1l

A végén megnyomtam, hogy ne vizesedjek annyira, de küzdelem volt.


Erre szoptatás alatt a 3 l simán ment, sőt több is..

Ahogy rámkerült a baba kínzó szomjúságom lett.

Tehát mindig volt mellettem víz flakonban...

Vicc

Vagy a gyereket, vagy a vizespalackot vittem ide meg oda 🤣



1.


Egy kalappal.


Nekem a célom 6 hó volt terhesen

Majd amikor ment, akkor az, hogy ne kelljen tápszer...

Most lassan a tesó jön, meg szoptatom a nagyot.. a célom 1 év, és, hogy ne sérüljön a “nagy”. Bem zavar, hogy kell neki az anyatej / 1,5 évesen nem érzem elrugaszkodottnak/ de lassan el kell engednie már ...

2020. febr. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyéni a teák hatása. Én folyadékot is annyot ittam amennyit éreztem, hogy a szervezetem kér, nem néztem hogy hány liter. Ez a szülési utáni pár hétben több volt, de utána kb annyit ittam mint terhesség előtt.
2020. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyerek szaporítja a tejet. A nagyon minimális 1% alatti esettől eltekintve, mikor valakinek nincs mirigyállománya elegendő, egyszerűen azért kevés a tej, mert helytelen a szoptatási gyakorlat. Sajnos a legtöbb orvos, védőnő, szomszédasszony nem jól tudja és csupa olyan tanácsot ad, amitől kevesebb lesz a tej. Max. 20 perc, 4 óránként, éjszaka bírja ki stb. stb. ez mind mind rossz tanács és ahhoz vezet, hogy vagy nem is lesz elegendő tej, vagy ha volt is idő előtt kevés lesz, ami miatt pótol a kismama, de akkor még kevesebbet van mellen a baba és még kevesebb tej lesz, még több pótlás, míg a végén nem marad semmi... A legjobb tejszaporító az, ha a baba minél többet van mellen és üríti a melleket. Nem kell várni, hogy megint tele legyen, mert szoptatás közben nagyon jól termelődik a tej
2020. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!