Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aluszékony baba mellett tej...

Aluszékony baba mellett tej mennyiség növelése?

Figyelt kérdés
Kisfiam múlt héten pénteken született császárral. Mióta megszületett sajnos egyszer sem tudtam rendesen megszoptatni, mivel állandóan elalszik a cicin, két korty tej után jön a teljes kábulat. Hiába ébresztgetem, egyszerűen nem marad ébren, csak alszik rajta. A kórházban a nővérek azt javasolták, hogy fejjem le a tejet és adjam neki üvegből. Sajnos ez a módszer sem működik mert a lefejt tej mennyisége is nagyon kevés,kb 20-40 ml, és nem hogy nőne, folyamatosan csökken a mennyisége, sőt ma estétől már egy cseppet sem sikerült fejni. Teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom mit csináljak, már mindent kipróbáltam, szoptatós teát, maláta sört, rengeteg víz. Szörnyű hogy az egy hetes babámat tapszerrel kell etetnem. Talán ha őt ébren tudnám tartani, de sehogy sem sikerül...
2020. febr. 8. 04:11
 1/3 khniki ***** válasza:
Biztosan van valami pont a testén, amit ha megbirizgálsz, reagál rá. Én a nyakát meg a fülét piszkáltam, ha elaludt, de van, aki a talpát javasolja.
2020. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt. 15 perc alatt 5!!! ml. Na ekkor mondtam hogy köszi nem. És birizgalhattam en is meg a nővér is ahol akarta. Max valami alibi cumizast adott elő. Uh most vegyes tüzelésű a gyermek. Fejem a tejet és kap tapszert is. Nekem a fejesnel a szigorú napirend jött be. Etetes előtt fel órát fejek. Van hogy több jön van hogy kevesebb, de en ezen nem vagyok hajlandó stresszelni. Ami van, megkapja aztan kipótolom neki. Azért is jó volt a fejes mert láttuk hogy tej az lenne, ha megenné.
2020. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fejsz, akkor gyakran kell fejni. Éjszaka is. Ha meg alszik a melleden, akkor hagyd rajta, ne vedd le, azzal is stimulál, inger éri a melledet, ami kell a termeléshez.
2020. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!