Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt cigiző anyuka...

Szoptatás alatt cigiző anyuka gyermeke nőhet nagyon lassan a cigi miatt?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, ezt szeretném tisztázni. Viszont szomszédasszonyom kislánya nagyon-nagyon lassan nő, ami miatt folyamatosan panakaszkodik is. Végigcigizte a terhességét és most szoptatás alatt is szívja. Lehet emiatt? Nekem nincs gyerekem és szeretném neki mondani, hogy lehet ez van a háttérben, de nem akarok hülyeséget mondani neki. Ezért kérdezem itt az anyukáktól.
2020. febr. 9. 11:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Igen lehet. A nikotin beleszól az anyagcserébe és a felszívódásba is.

Undorító nő az ilyen. Gyenge és felelőtlen.

2020. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy lehet. Sot nagy valoszinuseggel attol van foleg, hogy a terhesseget is vegig cigizte. Undorito az ilyen. Akkor legalabb adna neki tapszert ahelyett, hogy szoptatja. Meg az is jobb ennel. Amugy sajnos hiaba fogod neki megmondani. Nagy ivben le fogja szarni az ilyen inkabb nem is mondom mi... undorito!
2020. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom másféle étel felszívódására is hatással van, mert már fél éves a kislány és kap anyatej mellé mást is, mondja, hogy megeszik annyi kenyeret meg virlist pl. mint a nagyobb tesója, utána cicizik, de nem hízik.
2020. febr. 9. 11:21
 4/35 anonim ***** válasza:
33%

Normál ütemben nőttem. 51 cm-rel születtem. Mindig inkább magasabb voltam az átlagnál.

Viszont nem nőttem nagyra, de a szüleim se magasak (155 cm és 170 cm)

163 cm vagyok

42/n

2020. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ott más is van. 6 hónapost nem etetünk virslivel és kenyérrel.

Még épp hogy csak kóstolgatnia kellene és először zöldséget, gyümölcsöt.

2020. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Fél éves kislány kenyér meg virsli? Ez komoly? Naná, hogy nem hízik. Egy ekkora baba nem tudja megemészteni és feldolgozni még az ilyen ételeket. Még csak most kellene kezdeni a hozzátáplálást gyümölcsökkel és zöldségekkel.
2020. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
:S Na akkor megmondom neki, köszi!
2020. febr. 9. 11:35
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez már kimeríti a kiskorú veszélyeztetése fogalmát.
2020. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
30%

Szóval gyerektelenül te akarod megmondani a szomszédasszonyodnak, hogy a gyakori kérdéseken ezeket a válaszokat kaptad :D :D

Védőnő,gyerekorvos? Hozzájuk se jár, mert az ő tisztségük a te buta szomszédod felvilágosítani, ha már magától nincs agya a gyerekneveléshez.

2020. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%
Még azoknál az anyukánál is a szoptatást ajánlják aki dohányzik, mint a tápszert. Olvass egy kicsit utána, hogy miért. Nem normális egyébként a táplálása sem, de ezt miért nem veszi észre a gyerekorvos /védőnő? Egy szomszedasszony kevésbé lesz rá hatással... Még az orvos sem biztos de egy jóformán idegen...
2020. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!