Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Milyen csomó lehet ez a mellemben, ha szoptatok?

Apró melleim vannak, tehát mióta szoptatok, mindig vannak csomószerű területek, eleve a tejmirigyekre is azt hittem. Most egy napja vettem észre egy fájdalmatlan elmozdítható kemény csomót a jobb mellemben a bimbóhoz közel. Szorgalmas szoptatással nem szűnt meg (még). Mi lehet? Már lázas lennék, ha mellgyulladás készülődne? Daganat csak nem jönne ilyen gyorsan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mell, emlő, szoptatás, csomó, tapintás

febr. 15. 03:33  Privát üzenet  

A válasz

Nekem is lett, rögtön az első hetekben. 6 hetes kontrollon megmutattam a dokinak. Azt mondta, valószínűleg nincs baj, mert elmozdítható, de elküldött mell ultrahangra. Ott kiderült, hogy tejciszta.

Mindenképp mutesd meg te is, sose lehet tudni, de jó eséllyel ártalmatlan

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 15. 05:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 hete nem szoptatok, mellemben nagyobb csomó, fáj, miért?
Egy nagy kemény plakk van a bal mellemben? Az mi lehet? Szoptatok.
Segítene valaki? Már nem szoptatok de mégis ott a csomó a mellemben. Mi ez?
1 Hete nem szoptatok, a jobb mellemben találtam egy csomot, érzem hogy még van egy kis tejem de a csomo nagyon fáj. Mit javasoltok? Menjek orvoshoz? Tapasztalatok?
Nem szoptatok 2 hete mert sajnos nincs tejem a melleim is megpuhultak. Három napja nagyon nagy csomó lett a bal cicimbe és fáj. Mitől lehet?
9 hónapja szoptatok, és csomó van a mellemben. Menjek vele dokihoz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!