Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek lehet KETO diétázn...

Szerintetek lehet KETO diétázni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem!!
2020. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Erről miért nem inkább egy orvost kérdezel meg? Ilyen fontos kérdésben biztos, hogy nem hallgatnék arc nélküli idegenek tanácsaira.
2020. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok teljesen tisztában ezzel a keto dologgal. De ha józan paraszti ésszel belegondolok, a babának szerintem nem "keto-s tejre" van szüksége.
2020. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Eszedbe ne jusson, csak az izmaidat építed le, és semmi energiád sem lesz! Nem fogsz tudni szoptatni (sem).
2020. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Aki azt sem tudja, h mi az, miert valaszol?

Ez nem dieta, hanem etrend, igen , lehet.

Dietat nem, mert el fog menni a tej, ha kaloria deficit alakul ki, de etrendet lehet es sokkal egeszsegesebb, mint a sok teszta, cukor...

keto etrend: semmi cukor, liszt, vagyis szenhidrat csak annyi, amennyi a zoldsegekben van. Tehat egy kezo ebed: husi zoldsegkorettel.

Tokeletes.

Amugy igen, beszelj az orvosodd!

Bar olyat meg nem hallottam, h ez butasag, ne csinalja, Onnek szuksege van sok pizzara es cukorra.

2020. febr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Jenna Jameson ezt nyomatja és 2 éve szoptatja mellette a gyereket. En 3 nap utan olyan rosszul lettem tőle hogy abba is hagytam pedig nem szoptatok.
2020. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem ismerem ezt a diétát/étrendet, de úgy tudom, hogy aki kizárólag szoptat, annak kb. 200-220 g szénhidrátra van szüksége, csak zöldségből ennyit nem viszel be. Amúgy a túlzott szénhidrátcsökkentés egy nem szoptató embernek is egészségtelen.


A helyedben inkább dietetikussal összeállíttatnék egy megfelelő étrendet, ő tudni fogja mennyi kalória, szénhidrát kell a súlyodhoz, életmódodhoz és az elérendő célodhoz.

2020. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy az egészséges szervezetnek szüksége van gabonafélére, ami nyilván nem fehérliszt meg pizza, de a semmi liszt meg a másik véglet. Van ám egy csomó másik gabonaféle. Tehát az, hogy csak zöldségből vigyél be szénhidrátot, az nem működőképes hosszútávon.
2020. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a ketonanyagok bejutnak a tejbe is én nem kísérletezgetnék vele.
2020. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Én nem javasolnám senkinek ezt az étrendet, főleg nem terhes és szoptató nőknek. Azt tanácsolom, hogy olvass utána a diéta hatásaira, és nem sima oldalakra gondolok, hanem tanulmányokra. Beszélj dietetikussal/táplálkozástudományi szakemberrel és ne orvossal, mert ők a táplálkozásról semmit vagy csak nagyok keveset tanulnak és néha elég nagy butaságokat/tévhiteket terjesztenek.


Férjem táplálkozástudományt tanul és tanultak a keto étrendről és mellékhatásairól. Az egyetlen csoport akinél ajánlják ezt az étrendet, az a kórosan elhízott emberek csoportja, mert ott a gyors fogyásnak a pozitív hatásai ellensúlyozzák az étrend rossz hatásait.

Amúgy ezt a keto étrendet súlyos epilepsziában szenvedő gyerekeknek találták ki, mert ha ezt követték, akkor kevesebb epilepsziás rohamuk volt. Viszont vesekövet okozott GYEREKEKNÉL. Szóval én ezen a dolgokon erősen elgondolkoznék. Tanulmányokat olvasnák és természetesen, ha még mindig ezt szeretnéd csinálni, előtte beszélnék szakemberrel.

2020. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!