Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek olyan mellei vannak,...

Akinek olyan mellei vannak, mint egy 10 éves kislánynak, tudott szoptatni?

Figyelt kérdés
Lett teje, tudott szoptatni? Akinek nincs egy fél tenyérnyi melle sem.

2020. márc. 2. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A mell méretének nincs köze a dologhoz
2020. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen, sőt! Sokkal több tejem volt, mint a nagymellű ismerőseimnek!
2020. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Valóban nincs köze a mellméretnek. Akkora dús mellem van, mint egy szoptatós dajkának mégsincs tejem, hamar elapadt az a kevés is. Az ismerősöm a szúnyogcsípés méretű melleiből meg egy év után is dől a tej, eladja, fagyasztja stb. Szóval nem ezen múlik.
2020. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a mérethez. Anyukamé nagy, az enyém kicsi, egyinkünk se tudott szoptatni.
2020. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit biztató azért. Egy hónap múlva szülök, de nem nőttek semmit, a bimbó is csak nagyon minimálisat. Hát majd meglátjuk. Anyámnak nem volt teje, pedig neki azért nem ilyen kicsik a mellei.
2020. márc. 2. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is alig észrevehető :) vártam is, hogy majd terhesen jól megnő... potyára vártam :) amikor bedurrant a tej, akkor vagy 2 hétre hatalmas lett, aztán vissza állt az eredeti állapotra.

Tudtam mindkettőt szoptatni.

2020. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen is- nem is. 6 hónapig kínlódtam vele, sokszor nem volt elég a mennyiség. 4. hónaptól már rápótlás kellett. 6. Hónapra elapadt.
2020. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is potyára vártam. Ez volt az utolsó menstváram, hogy majd ha terhes leszek megnő. :D Csomó ismerősömnek megnőttek a terhesség alatt vagy amikor fogamzásgátlót szedtek, hát nekem egyiktől sem. Tervben volt mindig is a mellplasztika, de a nőgyógyászom javasolta, hogy szülés után legyen. Szegény mindig bíztatott, hogy na majd a fogamzásgátlótól lehet, hogy nőni fog, vagy majd szüléskor. :D
2020. márc. 2. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Igeen! Nem is nőtt a terhességgel/szoptatással se épp csak egy kicsit. De tejem az van.
2020. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Allitolag kisebb mellnek nagyobb a "tejhozama".
2020. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!