Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem fogadja el a lefejt...

Miért nem fogadja el a lefejt tejet?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam még mindig kizárólag anyatejes a hozzá táplálás mellett amit 1 hónapja kezdtünk. 4 hónapos koráig cumisüvegből meg itta a lefejt tejet ha nekem el kellett menn em itthonról. Viszont karácsony óta öklendezik tőle. Azt hittük a cumisüveg a baj de pohárból és kiskanállal is ez a felállás tehát a tejjel van a baja. A hozzá táplálással még nem tartunk ott hogy elég legyen neki csak az ha én nem vagyok itthon. Volt már így valaki? Hogyan oldottátok meg ha el kellett mennetek és más etette meg? Ha tápszert kapna ilyenkor utána már nem akarna szopizni?
2020. márc. 7. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugy érdekes h előtt elefogadta


Nekem sosem fogadta el


Hozzátáplálás nálunk is carul ment

Vagy inkàbb sehogy

Mindent bevezettem, de nem evett semmibőln annyit, hogy egy étkezésnek mondjam.

11 hónaposan 6-8 cici per nap

Én pedig terhes voltam a tesóval

Aztán egyik pillanatról másikra megtáltosodott 14 hónaposan

Azt eszi, amit mi./

De mai napig úgy szereti

Tehát sósan

Paprikásan

Borsosan stb

2020. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel kisegítve nem leszel, de mi is így jártunk. Kevés volt a tejem, kapott tápszeres pótlást. Szaporítás céljából fejtem, nyilván azt meg is kapta. Hetekig elfogadta, majd egyik napról a másikra nem volt hajlandó. Próbáltuk többször, de onnantól nem kellett neki. Mivel mi tápszereztünk is, maradt az. 5 hónapos volt akkor.
2020. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam hogy a tápszert lehet elfogadná belőle, de akkor félek hogy a szopizásnak annyi és azt nem szeretném.
2020. márc. 7. 07:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan magamtól hagytam abba a szopit és a lefejt tejet sem ittam meg, így muszáj volt tápszert íratni. Azt mindig szívesen megittam. Kislányom ugyanígy volt csak neki 5 hónaposan már nem kellett a tej, szóval váltottunk tápszerre. Ugyanolyan szépen fejlődik és legalább ezt megissza öklendezés meg hányás nélkül. Hidd el, hogy még mindig jobb, minthogy rosszul legyen a tejedtől meg öklendezzen.Egyébként, akkor is szokták elutasítani,ha menszi előtt állsz vagy éppen megvan. Bár gondolom, hogy ezen már túl vagy. Nem valószínű, hogy bezavarna a szoptatásba a tápszer,ha eddig nem zavart be a cumisüveg,de persze az is lehet, hogy úgy megszereti, hogy onnantól kezdve nem fog szopizni. Ha el kell menned otthonról mindenképpen tápszer,mert éhesen nem maradhat még te vissza érsz.
2020. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!