Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás! Hogy csináljam?

Elválasztás! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A kisfiam 1 hét múlva 20 hónapos, nappal csak 1-2x szopik,de éjszaka többször felkel.

Próbáltam fokozatosan leszoktatni de nem megy, volt kakaó, aztán víz, majd ringatás de semmi nem segít.

Mindíg vissza hisztizi magát cicire.


2020. márc. 26. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ugyan napközben már nem szopott és 25 hós volt (pont két évesen lett bárányhimlős a tesójával, azt még megvártam), akkor kapott nagy ágyat. Elmondtam, hogy már nagyfiú, a tej elfogyott. Még egy fél évig mellém bújt elalváshoz, aztán mentem vissza az ágyamba. De még másfél évig kelt éjszaka.
2020. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez csak drasztikusan fog menni.


Ahogy írod, visszahisztizi magát, már elég okos, tudja, hogy fel adod, ha hisztizik.


Ha el akarod választani, akkor el kell magad határozni, igaz, az első időszak nagyon nehéz

2020. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. márc. 27. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!