Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy már nem feszül...

Marlenka16 kérdése:

Normális hogy már nem feszül a mellem két szoptatás között?

Figyelt kérdés
6 hónapos most a kislányom, 4hónapig átaludta az éjszakát és addig nagyon teltnek éreztem a mellem és azóta sajnos 2x felebred szopizni es alszik is vissza,a mellemimet meg nagyon uresnek erzem, viszont latom es hallom is ahogy nyel, az elmult ket hetben ketszer volt hanyasos hasmeneses virusom magas lazzal, lehet hogy ez miatt is kevesebb a tejem?

2020. márc. 26. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha latod es erzed hogy jon a tejci nincs gond. Egy ido utan mar nem feszul annyira. Ha gondolod tedd esetleg kicsit tobbet ra ha igenyli, az serkentoen hat
2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem is éreztem már, hogy jött belőle, fejni nem tudtam.. azt hittem nincs tejem

Erre leprüsszkölt a gyerek szopi közben..



Volt tejem



/ 12 hónapos korában, 10 hetes terhesen.. babanaplóba lejegyeztem, azért emlékszem ennyire pontosan/

2020. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 khniki ***** válasza:
Beállt a kereslet-kínálat, azért nem feszül. Attól még ugyanúgy van benne tej.
2020. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!