Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót (plusz...

Milyen mellszívót (plusz tartozékokat) vegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapos vagyok, és most szeretném megvenni a mellszívót, de nem tudom milyet vegyek. Philips AVENT Comfort with VIA New SCF330/13 kézi mellszívót néztem ki, az lenne a kérdésem, hogy az a rész, ami a mellre illeszkedik, az minden mellszívónál univerzális, vagy vannak különböző méretek? Illetve érdemes már most beruházni tejtároló edénykékre, vagy zacskókra? Vagy aki szoptatás mellett fej is, mindig eltárolja az anyatejet, vagy hogy kell ezt elképzelni?
2020. márc. 30. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a mellszívót már kell vinni a kórházba?
2020. márc. 30. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne kézit! Semmit se ér.

Lansinoh compact vált be másodjára. Elsővel Medela minim volt, de nem volt elég erős.

Nem, nem azonos. Medelánál és Lansinoh-nál is a nagyobb tölcsér volt nekem kényelmes. Nem melléméret (nekem A) hanem mellbimbó alak-, forma-, méretfüggő és előre nem lehet belőni, csak belövellés után.

2020. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem kézi avent van,az a legjobb.A gépi sokszor tönkre megy,gyengén szív.Ráadásul nagyon drágák.Nem érdemes drágat venni,mert nem tudhatod mennyi tejed lesz,meddig fogod használni!
2020. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kézinèl elfárad a kezed. Aztán érezni se fogod egy ideig. Nekem eddig csak gépit ajánlottak.
2020. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3

Mi akciósan vettünk gépit 12ezerért, nem kell 30-40ért. Igen, nem lehet tudni hogy lesz e tej vagy nem. Ha nem lesz rá szükség meg el lehet adni.

2020. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom vettél e azóta...

Az én tapasztalatom az az volt, hogy terhesen kaptam egy MAM kézi mellszívót. Baromi kemeny a mellre tapadó része, kényelmetlen, sokáig szenvedtem vele de már nem tudtam olyan mértékben fejni, a kezem "lerohadt" már annyit fejtem. Így vettem egy momert elektromos mellszívót. Nem került egy 20asba se, és nagyon jó. Puha szilikonos, az aventes cumiauveg is illeszkedik hozzá, állítható a szívás mértéke és tud olyat is hogy csak picikét szív, aztán egy nagyon, és így tovább. Én nagyon szeretem.

2020. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!