Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másfél év után leszoktatom....

Másfél év után leszoktatom. Tudnátok adni tanácsokat?

Figyelt kérdés

Nem bírom tovább szoptatni a 19 hónapos kislányom. Herótom van már a szoptatástól, tépi cibálja harapja, nyammog rajta órákig. Ezzel alszik el mióta megszületett. Biztos nem lesz könnyű, de ha kell 2 hétig nem alszok, de utana legalabb biztos megszokja hogy nincs cici. Van valami bevált praktikátok? Félek hogy átfogja ordítani az éjjeleket és panelban élünk nem túl kedves idős emberekkel a szomszédban...

Köszönöm.

26/N


2020. ápr. 1. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk sz vált be, hogy vacsi után apa vitte aludni, én nem mentem be hozzá. Két hétig apa altatta, és bevált. Délutáni alvasnal ebéd után, ha már láttam hogy fáradt, babakocsiban tologattam a bejárati ajtó előtt. Sokáig tartott h elaludjon de már nincs probléma. Nekem is 20 hónapos volt mikor leszokott
2020. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Atszoktattam tapszerre. Eloszor 90%anyatej volt az uvegben es 10% tapszer, este szopinal az olembe vettem mint mindig es a cumisuveget kapta meg,nem a cicit, mivel anyatej volt az uvegben, siman elfogadta. Aztan fokozatosan emeltem a tapszer adagot benne, csokkentettem az anyatejet, idovel megszokta a tapszer izet, 100% az volt benne, talan banan izu v ilyesmi. Amikor az ejszakai szopirol kellett leszoktatni akkor pedig az apja kelt fel hozza es vizet adott a cumisuvegbe. 3ejszaka utan megunta a vizet es ataludta. Ehhez este kapott egy adag szilard vacsit es meg erre megitta az adag tapszert. Tele volt mint a duda, aludt reggelig.
2020. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!