Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Visszalehet hozzni a tejtermel...

Visszalehet hozzni a tejtermelest ha mar szinte teljesen elapadt?

Figyelt kérdés
5 honapos a kisfiam es egyre kevesebb a tejem. Igeny szerint szoptattam de a 3 honaptol elkezdett egyre kevesebb tejem termelodni. Sokat nyugoskodott ezert elkezdtem tapot adni neki mert ehes maradt. Ezt ugy kell elkepzelni hogy 2szer tapot kapott azutan szoptattam a nap hatralevo reszeben. Most viszont inkabb csak szopizna de en mar alig tudom megetettni. Mar a tejleado reflexet sem erzem csak neha mikor eszik. Plusz a melleim sem feszulnek, alig telitodik valamennyivel. Nem tudom mit csinaljak

2020. ápr. 3. 04:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Három hónaposan növekedési ugrás van, olvass utána. Hogy 5 hónaposan már nem érzed, hogy feszülnek, nem jelenti, hogy nincs. Meg kellene mérni ahhoz pár napig evés előtt és után, és átlagolni az etetések számával, hogy biztosan tudd, mennyi megy be. Hagyd annyiszor szopni és olyan hosszan, ahogy szeretné és többször válts cicit egy szoptatáson belül. Tápot csak mindig hosszas szopás után kapjon, ha nyűgös maradt. Ha egy hét múlva sem bír ki másfél óránál többet két etetés között, elkezdhetitek a hozzátáplálást is.
2020. ápr. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lll.hu,de az alapok : rengeteg folyadék, szénhidrát, húsok, zöldség, gyümölcs, és minden szopi után fejni vagy mellszívózni.
2020. ápr. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!