Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes babám szoptatás után...

3 hetes babám szoptatás után sír. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt, evett és nagyjából el is aludt. Most 2 napja viszont hiába teszem cicire, mintha éhes maradna. Közben is sír néha, meg ha elengedi a cicit akkor is. Fejem a tejet is emellett, mert nem szívja soha üresre és így cumisüvegből is kap, hogy jól lakjon. Eddig tényleg semmi probléma nem volt, de most csak az üvöltés megy. Sajnos néha fa a pocakja, ezt már megszoktuk, tudjuk is, hogy mi segít, de ez a folyamatos sírás szopizáskor és utána új. Mi lehet a baj? Növekedési ugrás?
2020. ápr. 6. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Valószínüleg cumizavar.
2020. ápr. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Bizony lehet hogy cumizavar miatt éhes marad. De az sem kizart hogy a hasa fáj. 3 hetes korban kezd kialakulni igazán a hasfájás.
2020. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Növekedési ugrás.
2020. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 khniki ***** válasza:
84%
Bármi lehet... kisfiamnak is volt ilyen időszaka. Mai napig nem tudom, mitől volt.
2020. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a baromságot is csak itt hallottam.Mi az hogy cumizavar?😂😂Elég hülyén hangzik.Régen miért nem volt egy gyerek sem cumizavaros?
2020. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

#5-ös, régen is volt cumizavar, max nem tudták hogy az.

Képzeld, a nagybátyám is cumizavaros volt, és ő nem mai gyerek, 67 éves.

2020. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
#5 Amiről nem hallottál, az már rögtön baromság? Az én fiam is cumizavaros lett.. Örülj, hogy nem találkoztál ezzel, mert nem olyan vicces, mint amilyennek Te azt hiszed.
2020. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan ez volt csak mi több mint 1 hétig szenvedtünk, sírtam h nem tudom etetni. Aztán egyik nap nagyon sokat sírt és keservesen.. jó férjem egyment tapszerert mert biztos nincs elég tej. Aztán mikor kapott utána megint órákig tartó sírás. Na akkor menjen szelcsőert.. (már 22:45 volt) és délben kezdte.. szóval a szelcso után megnyugodott és aludt a fáradtságol reggelig. De ő már ott tartott hogy a cici látványától is sírt. Vagy ha evett akkor közben, meg amikor elengedte akkor is.

Szóval én mindenképp ajánlom a szelcsővet( nem fog rászokni mi 3 hónapig használtuk amikor kellett volt hogy minden nap.

2020. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Több oka lehet


A hasfájás 3 hetesen indul


Van itt egy növekedésugrás is.. nem több pótlás, több cici kell neki.


Nálatok a cumizavar is lehet

2020. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellesleg az én fiam is cumizavaros volt.
2020. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!