Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi most a hivatalos álláspont,...

Mi most a hivatalos álláspont, bántja a baba hasát, ha szénsavas vizet iszok?

Figyelt kérdés
7 hetes babám van, mindig is sok volt a puki, de eddig nem fájt a hasa, mostanában egyre gyakrabban. Én csak szénsavas vizet iszok, napi 4-6 liter lecsúszik. Szerintetek ettől is lehet neki baja?
2020. ápr. 11. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy menteset iszol és meglátod.
2020. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyenre nincs hivatalos álláspont, mert babája válogatja, hogy mire érzékeny. Neked kell kitapasztalni.
2020. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Bánthatj. 6 liter rengeteg.
2020. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezt sose hallottam még. Én is iszok naponta 1-2pohar szensavasat (bár nem 4-6litert, annyit meg se birnek inni) de sose volt gond.
2020. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De milyen mechanizmussal bánthatná?
2020. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már terhesség alatt is csak szénsavas üdítőket tudtam csak meginni. Szülés után ittam a marmaládékat, de meguntam, mikor a védőnő szerint nyugodtan ihatok szensavasat szoptatás alatt, ugyanis a babám már a terhesség alatt hozzá szokott és nem lesz új neki. De akkor se iszok meg 4-6 littyót belőle egy nap.... 😐 Te valami madár nevű ló lehetsz... Szegény gyerek 😱😬
2020. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és egy nap ittam meg a Coca Colat, akkor aznap alig lehetett elaltatni a csöpimet. Akkor fájt is a hasa.... Sok a 4-6 liter... Nem gondolod???!🤔😑🤦🤨🤨
2020. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 4-6 liter nagyon nem lesz a jó a vesédnek, túlzás. Ha folyton szomjas vagy, az utalhat cukorbetegségre. Ha csak azért iszol ennyit, hogy legyen tej, akkor ne csináld, elég az ajánlott 2 liter és a normális táplálkozás.
2020. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódást, én mindig is rengeteget ittam (27 éve), nem vagyok cukorbeteg. De miért lenne baj a babának, ha én sok folyadékot iszok? Oo
2020. ápr. 11. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:

A szoptatás alatt megnövekedhet a folyadékigény, mert az anyatej előállításához kell a folyadék.


A bubis vízzel kapcsolatban pedig, próbálj ki sima vízzel egy egy napot és kiderül hogy a baba mit bír. Én terhesen bubis vizet ittam, szülés után menteset vagy csapvizet.

2020. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!