Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Naponta félrenyel szenved a...

Naponta félrenyel szenved a refluxtol a kisfiam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A háziorvos szerint a kínai vírus idején még hasi ultrahangot se fognak csinálni csak ha nagy baj van. Pedig a reflux elleni sűrű szirupot is félrenyeli a gastrotust. Nem tudom megbüfiztetni függőleges helyzetbe is félrenyel és oldalt fekvő pozícióban is hiába 30 percig büfiztetem. Nem tudom mit tegyek tényleg meg kell várni hogy tüdögyulladása legyen.......
2020. ápr. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Az instagramon van fent egy instamami, akinek refluxos volt a babája, hátha ő tud tanácsot adni:szarvas szilvi
2020. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elmúlik, most ez van, sajnos. Az én lányom is ilyen volt, a 3. és a 4. hónap volt a legrosszabb, utána kezdett lassan javulni. Kb napi 60-szor bukott, csomószor félre is nyelt. Most másfél éves, félrenyelni még most is napi szinten szokott.
2020. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hű... 60szor ? Akkor nem is szólok egy rossz szót,ma 7 garnitura ruhát bukott le,én már ezen is kiakadtam.
2020. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden éves után minimum 10* bukott. 8 hónapos koráig nincs is olyan képünk, amin nincs rajta előke. 30 db előke ment váltásban, napi szinten mostam őket amellett, hogy persze törölgettem le papírtörlővel, amit lehetett. Képes volt még 2,5 órával evés után is bukni. Én is sírtam, főleg itt ahol lakunk nem adnak rá semmit, még sűrítőt sem, úgy hozattuk Magyarországról neki az AR tápszert. Ja, igen, mikor tápszeres lett 4 hónap után, az már egy fokkal jobb volt.
2020. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gastrotuss szirup nekünk nagyon jó!
2020. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen tényleg csak az idő segit.Az első hónapokban örültem,ha meguszom napi 10 ruha cserével.

Most 2 éves a kisfiam,bármitől fulladozott félre nyelt,borzalmas volt már előre féltem az éveseknél.De elég sokszor előfordult simán csak a nyálatól.

Most kb 3 hónapja nincs probléma.

Kitartást.

2020. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!