Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatásnál melyik párna a...

Szoptatásnál melyik párna a legjobban használható?

Figyelt kérdés
Várandósan nagyon jónak tartom a saját pihenésem szempontjából a Scamp szoptatós párnát, de a szoptatásnál már abszolút nem vált be. Nektek melyik párnatípus jött be szoptatáshoz? Akár márka, akár csak fazon is érdekel, köszönöm!

2020. ápr. 19. 12:25
 1/5 khniki ***** válasza:
Én patkó alakút használtam 5 hónapig, Milutka. Utána mar kevesszer szoptattam amugy is, akkor is inkább fekve.
2020. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Patkó alakú


Magam varrtam

2020. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatós párna szoptatáshoz kényelmetlen volt. Terhesseg alatt szerettem, meg szülés után a gatseb miatt a kényelmes alváshoz. En szoptatni a kanapén hátra dőlve szoktam, a kanapé keményebb parnajat rakom a karom alá amelyikkel tartom a babát. A testét a felhuzott lábam tartja meg. Vagy oldalt fekve is kényelmes még.
2020. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik nem zörög. Tök mindegy milyen alakja van de ami ezekkel a golyókkal van megtöltve az csörög-zörög össze-vissza, rendkívül idegesítő. Keress olyat ami poliészter szállal van töltve nem polisztirol gyöngyökkel. Nekem amúgy ez jött be: [link]
2020. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be a párna. Patkó alakú volt, valami noname. Terhesen szerettem aludni, de utána valahogy sose tudtam úgy tenni, hogy kényelmes legyen.
2020. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!