Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig volt érzékeny a mellbim...

Meddig volt érzékeny a mellbimbótok? Mit viseltetek napközben?

Figyelt kérdés

Az elején fájt a szoptatás, nem lett nagyon sebes, de mindig vörös volt a bimbóm. Most 7 hetes a babám, néha még mindig fáj az elején, szerintem mert nagyon sokat gyűri. Kihúzza a fejével abbahagyja a szopit, visszakéri, rángatja, van higy nem nyitja nagyra a száját stb.


Kicsit érzékenyek így a bimbóim, itthon inkább póló nélkül vagyok, de így meg mindig kell egy tetra, hogy felfogjam, amikor elkezd folyni a tejem. Melltartóban érzékeny,félek, hogy jobban kidörzsöli.

Volt másnak is ilyen? Tudtok tanácsot adni?


2020. ápr. 22. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hetes a babám. Az elején sebes lett, mert nem tudtuk hogyan kell. Azóta bimbóvédő volt, de még így sem szokott hozzá. Most három napja elhagytuk a bimbóvédőt, mert halálra idegesített, még mindig nem tökéletes a technikája, pirosak a bimbóim, de mondjuk nyomásra nem érzékenyek, csak amikor nyúzza nekem is. De még így is jobb mint a védővel, nekem azzal is fájt. Remélem nemsokára kiöl minden ideget a baba belőle x) Nekem plusz az is hogy nagyon lapos bimbóim voltak, és szépen lassan húzza kifelé, már kicsit kifelé állnak, ez az átalakulás is eléggé fáj. Látszik ahogy csíkok vannak rajta konkrétan.
2020. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs: első két hétben topless járkáltam, azóta melltartóbetétes melltartó, egy két hétig még érzékeny volt úgy is, mostmár úgy nem.
2020. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
3 hónapig fájt, égett. Melltartót sem bírtam hordani.
2020. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 3 hónapig fájdogált
2020. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!