Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után ugyanúgy sikerülh...

Császár után ugyanúgy sikerülhet a szoptatás ugye?

Figyelt kérdés
A fiamat másfél éves koráig szoptattam, ő simán született, most császárom lesz, bízom benne hogy lesz most is tejem rendesen. Nektek hogy volt? Sikerült? Vagy többet kell esetleg mellre tenni hogy jobban beinduljon a tej?
2020. ápr. 22. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy sikerülhet. Talán 1-2 nappal később lövell be a tej. Ami viszont fájdalmas lesz az hogy kényelmes pózt találjatok majd, mert fájni fog a sebed.
2020. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A statisztika szerint nehezebben indul be, de alapból nincs befolyással. Nekem sürgősségi császárom volt, nem akart beindulni a tejem, hetekig kínlódtam de ez is benne van a pakliban mint az, hogy ömlik a műtét után.
2020. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem már szülés előtt is folyt a tejem. Az apás szülésünk sürgősségi császárral végződött. Nem befolyásolta a szoptatást. Második vagy harmadik napon belövellt a tej, onnantól volt bőven. 2 évig.
2020. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kórházi szobatársammal mindketten császárosok voltunk, akiknek lekerült a picre a babája. Nekem sose lövellt be, neki a 3.-4. nap környékén már 60-at megevett a babája (pedig 2 naposan rakhatta először mellre), mire hazamentek (6 napot voltak bent) 130-at evett. Úgyhogy nem hinném, hogy ezen múlna.
2020. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Császáros voltam. Talán a harmadik napon indult meg rendesen a tejem. De amíg a kórházbam voltam szinte végig cicin volt a baba.
2020. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első császárom után kellett 2 hét, hogy beinduljon. A másodiknál viszont még a kórházban sikerült 60ml éves, szval sztem nagyon változó. De legyen sokat cicin az a biztos :)
2020. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 hüvelyi, 2 császár, mindegyiket simán szoptattam, nyugi, nem lesz gond.
2020. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 sürgősségi császár volt, mindkettő vajúdás nélkül. Az elsőnél 3 nap után indult be a tejem, és rengeteg volt, 2 évig szopott. A másodiknál 2 nap után, ugyanúgy rengeteg tej, 15,5 hónapos, még mindig szopik, sosem kellett tápszer egyiknek sem. Nem múlik ezen.
2020. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Császármetszéssel született a kisfiam, a szülést követően nem másnap, hanem az utána következő nap már beindult nálam a tejtermelődés. Oly annyira, hogy szoptatás előtt, után fejnem kellett, annyi volt. A felesleget lefagyasztottam, így még azután is tudtam anyatejet adni a fiamnak, amikor már nem volt tejem. Úgyhogy ez nem a szülés módján múlik.
2020. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! 🤗 Remélem menni fog nekünk is 😊
2020. ápr. 22. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!