Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy napközbe már nem...

Lehet hogy napközbe már nem akar szopizni?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos a kisfiam. A reggeli első szopizásnál még minden rendben, illetve este azon alszik el de napközbe eddig sírt most már csak hasra fordul ha szopizik kb 10 perc után. Volt hogy éjjel is fel sírt szopizott 5 percet és vissza is aludt. A hozzá táplálással nincs ilyen gond, nagyon szépen eszik. El vittük a gyerek orvoshoz annyit mondott hogy tele van gázzal a hasa az lehet a probléma. Espumisan cseppet kap ez segített is, tudott kakilni de komolyabb javulás nincs. Annyi hogy nem mindig sír már cicin csak gondol egyet és hasra fordul. Napközbe nem is tud elaludni rajta csak a baba kocsiba. Lehetséges hogy az a baj hogy napközbe nem kér már cicit csak bébi ételt? Nem tudunk már mire gondolni hogy miért nem szopizik rendesen.
2020. ápr. 22. 15:46
 1/1 khniki ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én 6 hós korában már csak este szoptattam, felálomban. Utolsó pár alkalommal valami miatt nagyon felébredt és egyszerűen kiköpte a cicit, elfordította a fejét. Ráadásul 3x volt, hogy meg is harapott, mikor már kint volt a foga, na akkor mondtam, hogy viszlát! :)
2020. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!