Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopizás közben vergődik,...

Szopizás közben vergődik, utána sír, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Ez nem olyan üvöltős sírás, hanem inkább szenvedős :( ilyen nyávogós :( Kifeszíti

lábait is. Két hónapos a babám, eddig nem volt ilyen gond. A banán tud egyébként problémát okozni?


2020. ápr. 22. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg maszírozni a pociját!

A banán egy éves kortól javallott, bár nagyon egészséges,de tud székrekedést okozni.

2020. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hallottam mèg olyanròl, akinek a banàn okozott hasfàjàst. Lehet, hogy amikor eszik, az beindìtja a bèlmozgàst, ès azèrt tekereg. Front van felètek, tejet ittàl többet a szokàsosnàl, oltàst mostanàban kapott? Ezek mind okozhatnak nyugtalansàgot. Első, gondolom ùgy èrti a kerdező, hogy ő maga evett banant, nem a pici.
2020. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár hetente nálunk is elojon ugyanez 1,5 hónapos kora óta, (most 4 hónapos) , és eltart pár napig, aztán újra nyugodtan eszik. Én kérdeztem védőnőt, gyerekorvost, hogy mitől lehet, ők is csak tippelgettek, hogy szelek bántják, valami olyat ettem, amit nem bír, menzesz miatt más a tej íze, stb., de nem segített semmi, a biogaia meg egyéb hasfajos szerek se, vagy ha csak könnyűt ettem az se, de pár nap alatt mindig elmúlik, reméljük nálatok is.
2020. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Reméljük, mert nagyon sajnálom szegényt, nagyon szenved :( azt vettem észre ma, hogy sokkal ritkábban volt széklete, de előtte nagyon sokat sírt, és utána hatalmasat tölt... "reméljük" hogy csak egy pár napos hasfájás, mindenesetre nem eszek több banánt, hátha attól van... nagyon rossz ezt hallani, eddig mindig sikerült valamivel megnyugtatni, most nagyon nehéz... egyébként most próbál rajtam elaludni és érzem ahogy fortyog a kis bele...
2020. ápr. 22. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen baj nálunk is volt. De csak szélcsővel jött ki szegénynek. Ha nem ettem sem tejterméket se csokit akkor jobb volt. Aztán egyszercsak elmúlt neki.
2020. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondták h a banántól (ha én eszem, ha ő) fajhat a hasa így nem evett de a bébi desszertbe van attól nem faj neki.

Viszont sokszor olvastam h mondjuk nagyon jön a tej vagy épp nem jön annyira amennyire a baba szeretné és gondolom azért jobb pár nap után mert addigra beáll.

Én csak 1 hónapot szoptatam így nincs tapasztalat csak az olvasottak alapján.

Ha nem múlik a szélcső hasznos.

2020. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

két hónapos, már rég beállt a kereslet-kínálat, mondjuk mostanában szoktunk le a bimbóvédőről, kicsit más

de valszsg kakilni kellett mert most sok kijött reggelig és most jókedvű 🤣

2020. ápr. 23. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen de a növekedési ugrasnál változik nem ?

De az a lényeg hogy már jókedvű ! Maradjon is így !

2020. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megint csinálja ma, próbálom összekötni azzal hogy mit ettem, mostmár visít szegény...
2020. ápr. 23. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!