Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Refluxos babát milyen pózban...

Refluxos babát milyen pózban szoptattok, és milyenben büfiztetitek, hogy ne jöjjön ki belőle a tej?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Refluxos? Hűű jó korán. Az orvos mit mondott? A kórházban kivizsgálták? Gyomortükrözés volt?
2020. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A refluxos babák anyatejes buknak vissza etetés után. Első válaszoló, vagyis inkább kérdező, mert nem válaszoltál, a legtöbb babánál vannak ilyen tünetek. Kivizsgálás akkor kell, ha többek között pl kincs súlygyarapodás, nem kell itt hűűzni, nem olyan nagy dolog ez.


Kedves Kérdező!


Nekem az vált be, hogy függőlegesen tartottam a babát szoptatás közben, többször is megálltam, etetés után nem fektettem le.

2020. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es. A csecsemőkori reflux nem egyenlő a bukással. Az utóbbinál nincs sok teendő a védőnő tud adni tanácsot. Ellenben a refluxnál kellett lennie szív ultrahangnak és gastroenterológiának is, ezért kérdeztem hogy mit mondtak a kórházban.
2020. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!