Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek valtozott a gyermekkel...

Nektek valtozott a gyermekkel valo kapcsolatotok miutan leszoktattatok a cicirol? Az en kisfiam eleg anyas azota

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk akkor ütött be durvàn a dackorszak, mikor a nappali cicit elhagytuk. Ő mèg kèrte volna, nekem tele lett a bakancsom. Mimdig cicizett mikor mesèt olvastam neki, utàna meseolvasàs sokàig elmaradt. Ha ùjra csinàlhatnam, inkàbb tűrnèm mèg, mert a könyvmània azòta sem tèrt vissza. :/
2020. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 khniki ***** válasza:
100%
Nem látok semmi változást. Igaz, én 6 hónapot szoptattam és fokozatosan hagytam el, szóval szerintem ilyenkor még nincs trljesen tudatában a dolgoknak.
2020. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elsonek, en meg hamarabb leszoktattam volna mar!!! Most az apjaval alszik csak teljesen leszoktattuk a cicirol es lám vegig alszik.... eddig meg keltunk orankent... csak az utobbi idoben rajottem h a kaja rovasara megy es csak unalmaba elkezdett nappal sokat cicizni, de ha bolcsibe vagy az apjaval van nem is erdekelte. Ja es mikor huzna a polom csak elkell terelni a figyelmet pl almat szoktam kinalni neki es eszi.. szoval egy tok rossz szokas volt mar a cicizes neki.. eves helyett konyebb volt az.. vegre mar alszunk is ejjel.. huje voltam h elobb nem szokattam le de o csak ejjel cicizett sokaig ami nem zavart de utobbi honapba nappal is rakezdett aminek semmi ertelmet nem lattam nem is evett rendesen.. ugyhogy tok jol dontottam. 20honapos (igen ahol en elek ott mar ilyenkor bolcsisek a gyerekek)
2020. ápr. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!