Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megjött a menstruációm....

Megjött a menstruációm. Nehezen megy a szoptatás, olvastam, hogy megváltozik a tej íze és elutasítóbb a baba. Ez most már minden hónapban így lesz? Vagy "megszokja"?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy hónapban volt menstruációm, semmi változás nem volt, szóval nem szükségszerű szerintem, hogy meg változzon a tej, így lehet legközelebb már nálad sem lesz változás.
2020. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónappal szülés után jött meg. Rendszeres is lett. 2 évig szoptattam, de minden hónapban kicsit máshogy szopott azokon a napokon. Nem volt nagy eltérés, de észre lehetett venni.
2020. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam egész nap sirdogal nyűgös, épp, hogy eszik valamennyit. 2korty után elengedi rázza a fejét, mérgelődik, megint 2korty. Ez ment addig ameddig megvolt kb. Nem egy jó élmény, hogy visszautasít az eddig jó étvágyú babám. 3hónapos most. Köszönöm az eddigi tapasztalatokat
2020. ápr. 24. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Auu.. Jó hamar megjött neked.. Kisebb a babád jóval, nehezebben alkalmazkodik szegényke. Azért az én lányom már 8 hónapos volt akkor.. Tarts ki!
2020. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!