Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyűgösebb volt a babátok,...

Nyűgösebb volt a babátok, mielőtt megjött a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova tenni, pár napja mintha kicserélték volna, semmi se jó neki, folyton cicizne, de közben mocorog, vagy felsír... közte is sokat sírdogál... 2 hónapos volt tegnap.

A gyermekágyi vérzésem kb 4 hetesen múlt el.

Az előbb viszont pecsêtelő vérzést tapasztaltam, és most kicsit görcsöl is a hasam. Lehet, hogy ettől nyűgös a baba? Megjönne a menstruációm? igény szerint szoptatom egyébként, és észrevettem, mintha kicsit kevesebb lenne a tej, így többször is kéri...


2020. ápr. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem

De 8 hónapos volt

2020. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pont erről kérdeztem én is,hogy most már minden hónapban ez lesz? A tej íze is megváltozik elvileg az sem tetszik az is lehet a baj.
2020. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt nyűgös, 4 hónapos volt akkor, azóta sincs semmi változás.
2020. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 honapos korában megjott egyszer, azóta 2 hónapja semmi. Egy kicsit kevesebb lehetett a tej azt tapasztaltam, mert sokkal tovább evett, mire jól lakott.


Szoptatas alatt normális és átlagos az is ha megjon, az is ha nem, es az is, ha össze vissza jön meg, vagy gyengébben.

2020. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagy 8 hetes volt, nem volt semmi baja. 5 hónapos korában megfogant a második gyerkőc, ugyanúgy szopizott tovább. A kicsiknél kb ugyanez volt a forgatókönyv, nem zavartatta magát egyik sem.
2020. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!